Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek cink, ha az Indul...

Szerintetek cink, ha az Indul a risza sorozatot nézem mostanában? 21/ L

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszakban rákaptam erre meg még a Jessie-re. Valahogy szórakoztat! Mert gondolom tiniknek lett kitalálva.
2012. máj. 28. 11:01
1 2
 1/12 lili-anna válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond. Kell néha egy kis hülyeség a sok és kemény tanulás után. Ezekbe a sorozatokba pedig jutott bőven a hülyeségből, amin fel lehet frissülni és kiürítheted az agyad egy kicsit.
2012. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha téged ez kapcsol ki, akkor kit érdekel? :D Csak ne reklámozd ;D
2012. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én H2Ot nézek 18 évesen. :$

Nincs ebbe semmi ciki..:D

Az indul a riszát meg én is szeretem..:D

meg a varázslókat

2012. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké nem hirdetem:D Na mondjuk van hogy belenézek a Waverly-s Selena Gomezes sorozatba is:) Na ez gondolom már kiveri a biztosítékot:)
2012. máj. 28. 17:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán! Én is nézem az Indul a Riszát és lassan 17 éves leszek. (tudom, ez nem olyan mint a 21 de akkor is).

Szerintem nagyon jó kis sorozat, Cece a kedvencem belőle. :)

Imádok táncolni ezért is nézem, de amúgy is tök vicces részek vannak benne. Sokan mondják, hogy a 10 éveseknek lett kitalálva pedig NEM!


A Varázslókat is szeretem Selena miatt, ő a kedvenc énekesnőm és igazából őt úgy ismertem meg mint énekesnőt és utána kezdtem csak el nézni a sorozatát. Mellesleg rendes filmekben is szerepel és nagyon tehetséges! :)

Én is nagy Disney fan vagyok! :)

2012. júl. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor én mit szóljak?!:DD Én is nézem.

23/L

2012. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Üdvözlünk a klubban!! :)
2012. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Akkor üdv a klubban mindenkinek :) 22L
2012. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az anyukámmal együtt szoktam nézni! ő 40 éves, úgyhogy ez szerintem egyáltalán nem ciki!:DD


14/L

2012. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne cink én is idősebb vagyok mint te és nézem a disney majdnem összes műsorát. H2o-ót is. Phineas ferbet is

Olyat nézz ami szórakoztat és kikapcsol. Én még Japán animéket is nézek, mert szórakoztat és kikapcsol. :) A többiek véleménye nem igazán érdekel.

2013. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!