Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe az alábbi filmnek?

Mi a címe az alábbi filmnek?

Figyelt kérdés

Láttam régen egy filmet a tévében,amit azóta is szeretnék újra megnézni,de nem tudom a címét.Arról szól (nagyvonalakban),hogy él egy házban egy család.A házat szellemek lakják,a család minden tagja találkozik is velük.A történet innentől kezdve a szokásos,szellemirtók,stb...A végén van a csattanó.Akik azt hitték magukról,hogy élnek,és akikről a nézők is azt hitték,ők a szellemek és fordítva,akiket szellemeknek hittünk,azok az élők.

Keresnék egy másik filmet is,annak viszont tudom a címét: Megszegett ígéret.Nem találom sehol a neten,sok ilyen című film van,de egyik sem az,amit keresek.Ez egy kb. 1986-os film.5 gyerekről szól,akiket a szüleik letettek egy benzinkútnál,hogy menjenek wc.-re,közben otthagyták őket.A gyerekek lopnak,hogy ehessenek,majd bekerülnek egy állami intézetbe,külön-külön örökbe fogadják őket,de megszöknek,együtt akarnak maradni.A film végén egy az intézetben dolgozó pár mind az 5 gyereket örökbe fogadja.


2012. máj. 21. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Más világ!

Imádtam azt a filmet :D

2012. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi itt is:-))
2012. máj. 21. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hittem a Ragyogás
2012. máj. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!