Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy horror filmet keresek?

Egy horror filmet keresek?

Figyelt kérdés

Egy horror filmet keresek.Kicsi voltam még mikor láttam,sajnos nem sokra emlékszem belőle.

Annyira hogy van egy csapat fiatal,akik mindig valami játékor játszanak,hogy meg kell ölni egymást,és aki legtpvább életben marad az nyer,vagy valami ilyesmi.Persze gumikésekkel stb játszanak.És elmennek egy rági házba játszani és akkor megjelenik valami gyilkos fózser aki igazábül elkezdi megölni őket.A végén egy kis szőke csajszi marad életben.Összegörnyedve a lépcsőn azt hajtogatja hogy "Én nyertem,én nyertem..."


Valaki emlékszik erre?Lehet valami Zs-s kaka,nem tudom,de érdekelne.


Köszönöm a segítséget.


2012. máj. 20. 02:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok elütésért,hibáért.Csak gyorsba kikarcoltam a kérdést,míg eszembe volt.
2012. máj. 20. 02:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Húú, pedig ezt én is láttam. Jó lenne, ha valaki ismerné. Nekem lehet eszembe jut, most ezen agyalok...
2012. máj. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Véres valóságshow?


Sajna sok filmre ráillik ez, én is láttam több ilyet.

2012. máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de többre nem emlékszem sajnos.Nem hinném hogy az a film az amit említettél.
2012. máj. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!