Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Titanic című...

Mit gondoltok a Titanic című filmről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Kultuszfilm :D

Zseniális, én nagyon szeretem.

2009. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
eddig 9x láttam.,szóval ma már nem nézem meg.de jó film szerintem.bár ennyi Oscart nem ért..azt se tudom a tv miért adja le 200.alkalommal...://
2009. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Tökéletesen csodás film. Nem lehet leírni h mit tett velem :)
2009. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

az elso kb15 alkalommal sirtam rajta..de az utanna kovetkezo 10ben nem:))

mar soxor lattam..mivel kissebb koromban az volt a kedvenc filmem:D

2009. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel én is így vagyok mint az előző hozzászóló....az első 4-5 alkalommal még sírtam aztán a következő 14-nél már nem :-)....bár ha a film közben eszembe jut hogy igaz történet...akkor még most is tudnék sírni :(


És egyébként láttam már vagy 20-szor, de mikor meglátják a jéghegyet még mindig reménykedem hogy el tudnak fordulni :-) de hát eddig még egyszer sem sikerült :) :(

2009. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Én a 96-os verziót jobban szívlelem. Nem olyan jók az effektek, de mégis valósághűbb, és több sorsot követ.

A 97-es Titanickal az a baj (elnézést azoktól, akik nagyon szeretik, nem őket szeretném ezzel bántani), hogy tipikus hálivúdi nyálnyél. Nem a Titanicról szól, hanem egy kalitkába zárt lányról és egy őszinte, kalandvágyó suhancról. A rideg valóság nem került bele - talán mert az Akadémia jobban szívleli a romantikus drámákat. Kicsit sokallom azt a 11 Oscart. Elfogultan is osztják ezt a díjat, mert ha sikerül jó alaposan megsirattatni az Akadémia tagjait, akkor már repülhet is 10-20 Oscar. Nevetséges.

2009. aug. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Kétszer láttam. Először 13 évesen, 10 évvel ezelőtt, majd egy hónapja néztem meg újra, tehát 23 évesen. Az első alkalommal nem tudtam felfogni ennek a katasztrófának a jelentőségét, ezért nem is hatott meg annyira, nagyon hosszúnak tartottam, és elnyújtottnak. Később hagyatkoztam a negatív kritikákra, miszerint nem a hajóról szól, és nagyon nyálas. Személyes okokból, ami nem a katasztrófához köthető, megnéztem még egyszer egy hónapja. Amikor Jack felfut a hajóra, hogy azt üvölti, hogy ő a világ legmázlistább embere, elfogott egy nagyon rossz érzés, és egy darabig azt gondoltam, kikapcsolom, mert én nem akarom végignézni ennyi ember halálát. Majd inkább néztem tovább, és nagyon meghatott, hihetetlen, ahogy megmutatja a film a történtek emberi hátterét, ráadásul az egyik legszebb szerelmes film, ami létezik, mindig elképzeltem, miközben néztem, hogy mi lenne, ha én is fenn lennék azon a hajón, és mi lenne, ha úgy járnék mint ők ketten, iszonyú érzés volt.
2009. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a világ legjobb filmje..:)
2010. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!