Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmből lehet ez a...

Melyik filmből lehet ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Régi, gyerekkori emlék, abban sem vagyok biztos, hogy ez egy filmjelenet-e vagy csak álmodtam. Egy fehér, hálóköntösszerű ruhában áll egy lány nappal, egy balról nyitott árkádos folyosón, jobbra az épület fala, a folyosó perspektivikusan összeszűkül, nagyon hosszú. A lány fél vagy menekül valami elől és azt nézi, hogy merre mehetne. Először balra néz, teljesen lapos mező, (mintha onnan jött volna), a távolban füst gomolyog, talán háborúra vagy csatára utaló jelek. Aztán az eredeti szemszögből nézve előre, a folyosón messze áll egy (talán lovagi páncélban) egy alak, de nem egyértelműen kivehető, fenyegető és elzárja az utat. (Talán meg is próbál arra felé menni, de megijed ettől az alaktól, de ez nem biztos) A lány gyakorlatilag a folyosó egyik végén áll, az eredeti szemszögünkből nézve mögöttünk van egy nagy kapu, ezen óvatosan bemegy. Ez egy nagy belmagasságú, de nem olyan nagy területű, félhomályos terem. A terem átellenes oldalán talán egy mélyedésből felemelkedik egy vöröses-sárgás fényben úszó hatalmas szörny feje, olyan mint egy rák feje, távol ülő viszonylag kicsi szemekkel. Lehet hogy egy óriásrák, de ollókra nem emlékszem. A lányhoz képest akkora mint egy bálna. A lány felsikít és kirohan a teremből. Ennyi.

Esetleg hol lenne még érdemes feltennem ezt a kérdést? akár angol fórum is érdekelne, már ha tényleg egy film.



2012. máj. 19. 07:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Még valami. Ez legalább tízéves emlék, talán megvan tizenöt is. Színes, de nem mai képminőségű, olyan jellegű, mint egy hetvenes-nyolcvanas évekbeli művészfilm. Valamiért olasz filmnek sejtem, de lehet hogy nem. Mintha TV-n láttam volna és délután.
2012. máj. 19. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!