Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Körülbelül 2000-2003 között...

Mia_may kérdése:

Körülbelül 2000-2003 között láttam egy filmet egyszer de azóta sehol nem találom! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
A film két tinédzserről(egy fiúról és egy lányról) szólt akiknek a szüleik napi szinten jártak át egymáshoz és a két gyerek barátok voltak , egy suliba jártak együtt próbálgatták a szexet , de nem jártak . A lány viszont teherbe esett a fiútól. Konkrétan arra a két dologra emlékszem , hogy a lánynak egy szívecske medál lógott a nyakában állandóan és , hogy a vége felé a fiú a verandán ringatja a babát egy bölcsőben. Nem a Juno , nem a Rosszak Jobbak a film címe!! Ha valaki tud róla légyszíves írjon!

2012. máj. 16. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Betoncsók.. esetleg?
2012. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Családi tótágas (2000)

Skipped Parts

[link]

[link]


[link]

2012. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelőnek hatalmas nagy köszönöm szépen

you make my day :)

2012. aug. 28. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
szinkronnal nem hiszem, hogy meg lehet szerezni, én legalábbis sehol sem találtam
2012. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!