Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát, mikor lesz változás?

Odaát, mikor lesz változás?

Figyelt kérdés
Szóval, elkezdtem nézni az Odaátot, de kicsit zavaró hogy minden epizódnak a végén lezárul a sztori, szóval esetleg az évadok előrehaladtával fog ez változni, hogy egy bizonyos évad 1 dologra épüljön? Gondolok itt például a vámpírnaplókra, vagy a The walking deadra. Ja, még annyi hogy lesz benne esetleg valami szerelmi bonyodalom, aki ugyancsak nem egy epizódig tart? :)
2012. máj. 15. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem fogok konkrét dolgokat mondani, de igazából van hogy egy egész évadig üldöznek valamit... de ilyenkor is a részekben néha elterelődik és mást megölnek aztán visszatérnek megint. szóval így van ez:D szerelmi bonyodalom pedig hosszan tartóan nem igazán, inkább ezek a pár részes kalandok jellemzőek:P de szerintem ne hagyd abba. nekem is az elején fura volt, hogy minden rész abból áll h keresik megtalálják megölik vége. következő rész ugyanez. de túlságosan jó és meg sem fordult a fejemben, hogy abba hagyjam:) úgyhogy hajrá !
2012. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért kéne változtatni rajta? a sorozat úgy jó ahogy van.
2012. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szerelmi bonyodalom van Sam és Ruby között de Ruby


4-5 évad a legjobb

2012. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, az 5-6. évad a legeslegjobb, egyrészt ott jön Be Crowley, meg minden. Nem árulok el többet ;)
2012. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
6-ik évadnak az eleje meg a vége jó mikor castiel isten lesz
2012. jún. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne benne szerelmi szál...ott van Dean meg Lisa küzdelme is ...

Ami szerintem pont elég ehez a sorozathoz ... ez nem erről szól :)

aki ilyen szerelmetes szörnyes hibrides izét akar nézi annak tényleg a Twilight vagy a Vámpírnaplók való :)

Ennek a sorozatnak lényege a lények :) Meg maga a történet :)Nah meg családi összetartás :)

2012. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: így van! :)
2012. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!