Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csináljak, ha láttam egy...

Mit csináljak, ha láttam egy horrorfilmet és emiatt nem alszom 2 napja és egyszerűen nem hagy nyugodni?

Figyelt kérdés
tudom, hogy csak egy film, de mégis.nagyon megviselt, többet nem nézek ilyet az biztos, de most nem tudtok vmi jó tippet??

2012. máj. 14. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hallgass vmi vidám zenét, vagy nézz meg egy vigjátékot és nem a horrorfilmen fog járni az agyad. am mit néztél ami ennyire rémisztő?
2012. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nézd meg mégegyszer:D
2012. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ígyvan.. nekem is volt ilyen problémám.. megint megnéztem és.. valóban.. valahogy, nem ezen járt az eszem.. személyes tapasztalat..
2012. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Melyik filmet nézted meg? De tényleg nézz meg egy vygjátékot.
2012. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kockázatokról kérdezd meg kezelőorvosod, gyógyszerészed.
2012. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Válassz ki magadnak egy vicces filmet,hallgass vidám zenét, olvass vicceket, nézzél kabarét és ha azt is leírnád hogy mit néztél jobban tudnék segíteni.Szard le azt a fimet.Gondolj a hétköznapi dolgokra, és olyan esetekre, amin nagyon jót röhögtél.
2012. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igazából már a 3. napra túltettem magam rajta úgy hogy nem csináltam semmit csak edzésen jól lefárasztottam magam. Elég gáz mert igazából nem us nagyon ijesztő Végső állomás 2. a címe, csak utána folyamatosan azon gondolkodtam, h mi van ha engem is üldöz a halál, tudom gáz és gyerekes, de elég rossz volt!! :$
2012. máj. 15. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:
attól a filmtől nem tudtál aludni?:D lol hát mit csinálnál ha megnéznél egy igazi horror filmet ?xD
2012. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudom, ezért nem fogok soha többet ilyesmit nézni túlságosan érzékeny vagyok az ilyenekre :D
2012. máj. 15. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Az nem is igazi horror. Halálos hallgatás. Na ezt nézd meg, ettől egy hétig nem fogsz pislogni sem merni, ha a halálos hallgatás így agyoncsapott :D Öcsém 10 évesen látta, semmi baja nem volt tőle :D
2012. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!