Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó művészfilmeket...

Tudnátok jó művészfilmeket mondani estére?

Figyelt kérdés
Este átjön a barátom és mindketten nagyon szeretjük a művészfilmeket, szeretnék letölteni valami igazán jót. Szeretném, ha elgondolkodtató lenne, akár megdöbbentő is, a lényeg, hogy nagy hatással legyen az emberre. Leginkább valami európait szeretnék és ne túlságosan régit, szeretem a francia, svéd, spanyol művészfilmeket. Köszönöm előre is!
2012. máj. 13. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy inkább szomorúbb film lenne jó, amin tényleg az ember akár napokig tud gondolkodni.
2012. máj. 13. 18:34
 2/7 rajcziz ***** válasza:
Hétköznapi Mennyország, de ha van gyomrotok hozzá, akkor ajánlom a Begottent.
2012. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Salò, avagy Szodoma 120 napja
2012. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hullámtörés
2012. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ajánlok azért amerikait is:)

John Malkovich menet

Az óceánjáró zongorista legendája

Tideland

Félelem és reszketés Las Vegasban

Hollywoodi lidércnyomás

Graffiti királya

A szakács a tolvaj a feleség és a szertője (de ezt csak akkor ha erős idegzetűek vagytok mert elég durva!)

nekem ezek a kedvenceim

2012. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meg azt mondják jó az Antikrisztus film is de azt még nem láttam asszem dán film!
2012. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hagyjátok már a Begottent... egy normális elme számára teljes mértékben befogadhatatlan. És most jön az hogy hogyan készült, mennyi munka van benne... Oké. A végeredmény a fontos, a munka is annak érdekében van. Nem a munkát kell értékelni, hanem az EREDMÉNYT. Szart is össze lehet hozni ritka sok fáradsággal, a szart mégsem értékeli senki. Egy bizonyos szubkultúrába tartozók istenítik leginkább a filmet, meg a filmes sznobok, akik jönnek azzal hogy fogadjunk hogy nem érted már az első jelenetet sem. Ők sem értik nyilván azt a hatásvadász amorf ....-t, mindössze barátjuk a google, és utánaolvastak. Bármilyen társadalomkritikát és elvont tartalmat, meg akármilyen nemes eszméket bele lehet magyarázni ebbe a beteg torz hülyeségbe. Nem vagyok korlátolt, nagy kedvencem a horror műfaj, de van ami egyszerűen nonszensz, és bűn olyasvalamiről állítani hogy szereted, aminél tényleg nem érzed azt. Akármennyire "kultfilm és művészfilm és értékes"... ti magatok sem hiszitek el.
2012. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!