Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SÜRGŐS! A barátnőmmel hnap...

SÜRGŐS! A barátnőmmel hnap filmezés lenne, ha találnék 1 thrillert. Sajnos nem sikerül, kisegíthetnétek ilyenekkel mint pl. : Paranormal Activity 1 2 3 (ezeket láttuk csak hasonlókra gondolok. )?

Figyelt kérdés
film; filmezés; paranormal activity; barátnő;
2012. máj. 9. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt még ugyan nem láttam, de állítólag jó:

Kísértetjárás Connecticutban

[link]


Nem teljesen kísértetes de jó thiller például:

Bújócska

[link]

Védtelen gyermek

[link]

2012. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!az első néz ki a legjobbnak, már töltöm is:)
2012. máj. 9. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Élve eltemetve - Paul a USA haderő egyik beszállítója Irakban. Egy támadást követően egy koporsóban ébred fel, ahol egy öngyújtó és mobiltelefon van mellette. Hogy hogyan és miért került oda, csak emléktöredékei segítségével tudja kideríteni, ám a visszaszámlálás már megkezdődött, csakhogy a homokszemcsék pergése helyett az éltető oxigén fogyása a mérője.


Zseniálisan jó film, szerintem ezt nézd meg a barátnőddel, ő biztosan sírni fog némely részein, de lehet, hogy te is;)

2012. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha thrillert keresel akkor mindenképp ajánlom a Hannibált! Nekem az egyik kedvencem.
2012. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon jól sikerült!!:) a kísértetjárás connecticut-ban (helyesírásért ha rosszul írom bocsi:)) néztük, a barátnőm eléggé félénk , nem is merte végignézni a jobb részeket. Az utóbbi két filmre is kíváncsi vagyok, mert bejönek ezek az izgalmas filmek, csak eddig nem tudtam h vannak:DD
2012. máj. 10. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Átok 1, 2, 3 életem legjobb "horrorfilmje". Ajánlom ha a parajelenségekhez hasonlót kerestek:)
2012. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a paranormal activity-nek van 3. része?
2012. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

átok... nem láttam még de nagyon ismerős:D talán 1 házibuli rémlik ahol elkezdtünk nézni vmit de befulladt..

paranormal activity 3 trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=90r3CnPI0AM

2012. máj. 21. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
ó köszi a trailert. meg fogom nézni a filmet amint lesz időm köszi szépen!
2012. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!