Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha megnézem a Bosszúállókat...

Ha megnézem a Bosszúállókat úgy, hogy egyik "alap" filmjét se láttam, érteni fogom miről szól?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát... jobb ha megnézed. Mindegyiküknek van egy története, hogy hogy vált éppen azzá ami. És ha ezt nem tudod, akkor nem fogod érteni az összefüggéseket, meg jónéhány dolgot. Van elég sok utalás a filmben erre-arra, szóval jobb ha ismered a háttértörténetet.
2012. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyikek az alapfilmek?
2012. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok utalást, poént nem fogsz érteni/észrevenni, szóval jah, elég baj.
2012. máj. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát nem tudom. Én nem láttam egyetlen "előfilmjét" sem, sőt nem is terveztem, hogy megnézem, (osztálykiránduláson voltunk, és nem akartam a romantikus filmet nézni xP) mégis tök élveztem. Lehet, hogy van sok utalás az ez előtti filmekre, de szerintem egy csomót könnyen ki lehet következtetni. Nekem nagyon tetszett :D


14/L

2012. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy ültem be tegnap a moziba,hogy láttam a két Vasember filmet,egy Hulk filmet a 80-as évekből a tévében,és nagyjából ismerem Thor és Loki mitológiai történetét.Így is értettem a filmet és baromira tetszett,sőt,másodszor is elmegyünk rá:)

Ja,és korábban semmi közöm nem volt az amcsi képregényekhez.

Az előzményfilmeket már csak puszta rajongásból meg fogom nézni amint tudom.

2012. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!