Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlottok valami jó sorozatok...

Ajánlottok valami jó sorozatokat? Hasonlókat a Vámpírnaplókhoz, The Secret Circle-hez, Pretty Little Liars-hoz, The Lying Game-hoz vagy a Once Upon A Time-hoz? Bármilyen sorozatot írhattok. (esetleg azt is odairhatnátok hozzá hogy miről szól)

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:

VD-hez, SC-hez, hasonlókat tudok mondani mivel csak azt nézem xD


American horror story- ez egy kicsit húzós, meg ijesztő, de borzasztó csavaros, és logikus a vége, bár a büdös életben nem jöttem volna rá :D nem tudok róla sokat mondani, mert a lényege nem derül ki az első részben, és akkor lelövöm a poént :D


Teen wolf- ez már lement, asszem még tavaly nyár elején, de megéri megnézni :D Nevéből eredően, vérfarkasos cucc, egy kis tinirománccal meg ilyenek :D


ha szereted az ilyen krimis nyomozós cuccokat, akkor Bones, Castle :) mindkettőben van pár szerelmi, baráti szál is, stb, szóval van kiért szurkolni :P


Glee, már ha bejönnek az éneklős tinisorozatok :D én egy időben néztem, de a második évad felénél abbahagytam xD

2012. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Buffy The Vampire Slayer

Grimm

Gossip Girl

90210

2012. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

American horror story az tényleg jó :) már láttam

Köszi nagyon mindegyik infót :)

2012. máj. 8. 19:11
 4/5 anonim válasza:

Supernatural-magyarul Odaát

két testvérről szól akiknek megölte az anyját egy démon,és azt üldözik!nagyon jó sorozat!

2012. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Neszi Petra ***** válasza:
Hart of Dixie
2014. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!