Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek?

Mi a címe ennek?

Figyelt kérdés

Régen láttam egy sci-fi filmet és most megint meg szeretném nézni. A történet valami ilyesmi volt:

Volt egy marslakó, aki eljött a bolygónkra. Mindig rágógumit kellett rágnia, hogy embernek nézzen ki. Ha nem rágta, akkor visszaalakult a normál kinézetére. Emellett volt egy beszélő intelligens ruhája is.



2012. máj. 6. 13:14
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Támad a Mars
2012. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam sajna:(

Elég rég láttam a filmet, így sajnos nem nagyon tudok sokat mondani róla. Asszem a története valahogy így volt:

Lezuhan egy űrhajó valahol. És egy ember megtalálja, azt hiszi, hogy ember. Hazaviszi, ilyesmi. Az űrruhája meg úgy viselkedik mint egy ember. Ezenkívül emlékszem még olyasmire, hogy az autót lekicsinyíti. Valamint, hogy a vége felé egy riportot adott. Ekkor valaki kivette a szájából a rágógumit, és elkezdett visszaalakulni szörnyé, de végül sikerült megtalálni a rágót, stb.

2012. máj. 6. 14:24
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

Igaz, a Támad a Marsban azért rágózik, mert abból kapja a "levegőt", mert a földi levegőben meghalna.


Esetleg ez:

[link]

2012. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. Az inkább egy vígjáték akar lenni. Még eszembe jutott annyi róla, hogy a 90-es években forgatták, illetve, hogy a marslakónál többfajta rágógumi is van. Az egyik földi ember bevesz egyet, és átalakul egy talán jupiteri vagy plútói idegenné a film végén.

De jó ötlet, megnézem ezt a filmet is. Érdekesnek tűnik:)

2012. máj. 7. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!