Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyikek ezek a filmek?

Melyikek ezek a filmek?

Figyelt kérdés

1. Már vagy 10 éve is,hogy láttam, ezért nem sok mindenre emlékszem belőle. Egy család örökbefogad egy gyereket, azt hiszem azután,hogy az egyik sajátjukat elvesztették. Aztán az örökbefogadott gyerek féltékeny a saját gyerekükre,ezért azt próbálja megölni. Pl azt hiszem van benne valami jelenet,amikor jégkorcsolyáznak,és beszakad a jég. Kb ennyire emlékszem


2. Ez még hiányosabb,bár csak pár éve láttam. Talán japánok,vagy kínaiak játszottak benne. Volt egy férfi,talán valamiféle harcos,vagy bérgyilkos,akit elkapnak,és bezárnak hosszú évekre egy szobába. Ő ott edzeget, nézi a híreket. Aztán egy nap kiszökik,vagy elengedik. alami afférja lesz a saját lányával,de nem tudom már,hogy megöli-e, vagy mi lesz vele,és csak a legvégén derül ki,hogy az a csaj, az ő lánya volt(valami bosszú)


Remélem valaki tudja,mikre gondolhatok,sajnos csak egyszer láttam őket, de a napokban ennyi beugrott róluk,de szívesen megnézném őket újra.


2012. máj. 4. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1, szerintem a Jófiú című filmre gondolsz, bár ott nem örökbefogadták a kisfiút, csak egy időre magukhoz veszik, de a korcsolyázós jelenet stimmel.


2, lövésem sincs :D

2012. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HalkHogen ***** válasza:
A 2. az Oldboy szerintem.
2012. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A második tuti az lesz, amire gondoltam, de azt hiszem, az első is:-)
2012. máj. 4. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!