Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leonardo Dicaprió jelenleg házas?

Leonardo Dicaprió jelenleg házas?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, sőt nem is volt még az.
2012. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kate vinslettel a youtubon találtam számtalan videót ahol szerelmeskednek, és tuti nem forgatás volt!! :/
2012. máj. 2. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért tuti? 2 filmben is játszottak együtt. De a lényegen nem változtat, sosem volt nős.
2012. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Haha, ez jó xD Kedves kérdező, olyat nem hiszem, hogy láthattál, de belinkelheted... :D
2012. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2012. máj. 3. 16:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, mit kellene látnom?
2012. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

itt bevalja hogy szereti :)

vagy nem?

2012. máj. 3. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, hogy teljes szívéből szereti, mint legjobb barátját; utána meg a férjéről("babe")beszél.

Azért ülnek egy asztalnál, mert abban az évben ugyanazért a filmért jelölték, Leo-t, Kate-t és a rendezőt(aki egyébként akkor Kate férje volt) más-más kategóriában. Ami azt jelenti, hogy több hónapig együtt dolgoztak így hárman...Kate egy interjúban beszélt is róla, hogy milyen bizarr volt, hogy a férje utasította, hogy hevesebb legyen egy-egy szerelmes jelenet Leo-val...


Ne próbáljatok beleképzelni többet színészek kapcsolatába, mint ami valójában. Már számtalanszor lett volna lehetőségük összejönni, ez mégsem történt meg.

Mégis, akármi van kettőjük között, az az ő magánéletük, azt csinálnak, amit akarnak, ezt tisztelnie kellene mindenkinek szerintem.

(bocsi, ha hosszú voltam)

2012. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, Lucas Haas színésszel.

Tele van vele az amcsi média és a fórumok, hogy meleg.

A show-kedvéért bérel magának híres manökeneket, de ha megnézed a lesifotókat, szembeötlő hogy csak a körülötte lévő féfiakkal van bármiféle interakciója" nyaralás közben.

A magas, sötéthajú, sötétszemű pasikra bukik állítólag.

Ezt is a külföldi fórumokon olvastam.

De a körülötte lévő pasik is így néznek ki - nyaralási képek-

Pár éve pletykálták hogy Bradley Cooper a szeretője.

Lekapták őket egy erkélyen alsógatyában, pont úgy néztek ki mint akik az ágyból keltek ki.

Aztán kilöktek" mellé egy szőke, holtismeretlen szerb szépségkirálynőt mintha együttlennének- Aferdita Dreshaj a neve utána lehet nézni. De ez sz csak a show kedvéért van, én nagyon bírom, jó színész, csak jót kívánok neki, de szerintem olyan meleg mint a kályha.

2015. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#9 Teljesen egyetértek veled.
2016. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!