Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hol tartotok a Naruto c....

Halibel kérdése:

Ti hol tartotok a Naruto c. mangában?

Figyelt kérdés

Akik olvassák, ti hol tartotok? És akik nézik, az hanyadik fejezetnek felel meg a mangában?

Egyszóval: Ki hol tart? :D

( csak kiváncsiságból)


2012. máj. 2. 19:28
 1/10 anonim válasza:
0%

Olvassák??? xD Abba a szarba több a kép mint a szöveg... Olvasni könyvet lehet, annyi jó kis olvasmány van, te meg ezt a szart kezded el "olvasni" (de inkább nézegetni)...!?


Gratula, mindenkinek aki ezt a szart nézegetei és nem Japán vagy Kínai, vagy fa**om tudja melyik mandula szemű népcsoport talál ki ien gagyikat.

2012. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell fikázni, mindenkinek más az ízlése, mindenki mást szeret...

Énis imádom a Narutót, az egyik kedvencem.


De, hogy válaszoljak is a kérdésre ezen a linken [link] minden csütörtökön jön ki az új fejezet.....szóval én a legújabb fejezetnél tartok, az animében is a legújabb fejezetnél, azok is csütörtökönként jönnek ki :))))


Hát azt így sajnos nem tudom megmondani, hogy hányadik fejezetnek felel meg az anime :((


17/L

2012. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Szoktam normális könyveket is olvasni, mint pl. Orwell Állatfarm, 1984, Robin Cook könyvek st. Ha akarod, küldök róla egy listát, hogy miket olvastam eddig.


Másodiknak:

Köszi, én is ott olvasom, a legutóbbi résznél :)

Amúgy nem kell mondani, hogy minek felel meg animébe, csak annak, aki csak animét nézi :)


Elsőnek:

Mellesleg, ha nem tetszik, ne pazarold a dtága időd ilyen felháborítóan primitív kérdésekre. Tiszteletem.

2012. máj. 3. 18:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Anonimo az hogy neked nemtetszik nemkell leszólni .. arról meg annyit hogy több millió rajongója van az animéknek szóval max sajnálni tudlak hogy kimaradsz anime/mangákból .


Minden héten olvasom/nézem az új részét a naruto ,ft,op,bleach mangákat/animét is.

2012. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindíg vannak ilyen parasztok a világon. :S

Amúgy én is a legújabbnál tartok.

2012. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy megnéztem, és 584. fejezet :D
2012. máj. 4. 15:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most jelenleg az 584. fejezetnél járok a mangában.Az animében meg a 261. résznél. Nagyon szeretem olvasni is (nem csak a képeket bámulni,ahogy az első válaszoló is írta) meg az animét nézni.
2012. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, én is imádom olvasni:) ( Nézni sajnos nem tudom :( )

Csak jönne már az 585... annyira kíváncsi vagyok :D

2012. máj. 9. 10:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél a legújabb részeknél tartok :)
2012. máj. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én csak a mangát olvasom, annál a legújabbnál tartok, de az animéről lemondtam, már herótom volt a fillerektől... ^^"
2012. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!