Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismer valamilyen a...

Valaki ismer valamilyen a Terra Novához hasonló sorozatot?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 1. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A Terra Nova elég spec. tulajdonságokkal bír.

Amit talán a legjobban hasonlít rá, a The River: Az Amazonasban játszódik, van benne misztikum, de a sci-fi helyett több a horror elem benne (nincs vér, nem kaszabolós, sokkal inkább az ijesztő elemek vannak benne - mivel én nem szoktam horrort nézni, alacsony az ingerküszöböm és tudtam rajta félni, amitől így élvezhető lett a sorozat), és a jövő helyett a múltból idéz a több felbukkanó mondai elemek miatt. Szintén újonc, viszont csak 8 része van, és nála is lengetik a kaszát (májusban derül ki hogy lesz-e új évad).

Terra Novát (akció, kaland, sci-fi) sokan lehúzták, a The Rivert (akció-thriller-horror) viszont sokan szeretik annak ellenére hogy kevesen nézik.

2012. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Megnézem! ;)
2012. máj. 1. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!