Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sok horrorfilmet láttál már?...

Sok horrorfilmet láttál már? Ha igen, akkor segíts:D

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 19:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

na össze ne vesszetek ilyen hülyeségen:D

a Fűrész filmeket imádom, de annak sosem az volt a lényege, hogy félj miközben nézed.. számomra legalábbis:)

a Halálos Kitérőkkel az a bajom, hogy szerintem az összes és ehhez hasonló film, a Texas-i láncfűrészes mészárlás utánzása:D ettől függetlenül, még szeretem őket:)

2012. máj. 3. 15:55
 22/24 Rágó_Ó válasza:
Szia! Ami nekem nagyon tetszett, és szerintem félelmetes is volt, az a Grave encounter, és a Fekete ruhás nő. Utóbbi kicsit unalmas, a közepétől eléggé jó:)) A Rec.1-2 is elég jó, Segítő kéz-Alyce (ez inkább bizarr és gusztustalan)
2012. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
szio:) Fekete ruhás nőt moziban néztem, az első fele tényleg unalmas kicsit:S Rec-et kifejezetten gagyinak találom.. ami azért fura, mert mások imádják:D a másik kettőt még nem láttam, ma bepótolom:D köszönöm!
2012. máj. 6. 13:03
 24/24 anonim ***** válasza:
ide regisztrálj,remek oldal a horror fanoknak: [link]
2012. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!