Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » S. O. S (? ) (Kérdésed túl...

S. O. S (? ) (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Dr. House kitalált történetek mondani.(lehetőleg ne house/cuddy párosítású) vagy Adam Lamberteset vagy Karib tenger kalózaisat..:) Ha tudnátok jó lenne:) Már egy csomó ideje keresek de nem igazán találok.:/

2012. ápr. 27. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írjdad le szépen érthetően mit is akarsz, aztán talán kapsz valakitől segítséget. Vagy keresgélj még egy picit tovább! Egyáltalán van ebben valahol kérdés?:)
2012. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdésed túl rövid, magyarázatod értelmezhetetlen.
2012. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát tudnátok olyan Dr. House kitalált történeteket mondani ami nem House/Cuddy párosítású?
2012. máj. 5. 18:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Így sem túl értelmes. A Dr House egy sorozat. A sorozat részekből áll. Meg persze kitalált történet, bár az esetek amiket belevesznek, azokra volt már példa (legalábbis korábban ezt írták), tehát van valamicske valóságalapja. Ha nem akarod Cuddyt látni, akkor meg nézd az utolsó/friss évadot! Abban tuti nem szerepel :)

Vagy milyen kitalált történetre gondolsz? Egyáltalán tudod te mit is akarsz megkérdezni? :)

2012. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok azzal mit szeretnék kérdezni. Csupán csak Dr. House kitalált történeteket szeretném ha mondanátok (vagyis olyan történeteket amiket általában rajongók írnak) ami nem House/Cuddy párosítású (vagyis nem House és Cuddy jön össze benn hanem House és az író által kreált szereplők egyike.) Remélem így már eléggé érthető a kérdésem mindenki számára.:)
2012. máj. 5. 20:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Kb egy perc keresés volt (+1 míg ezt beírom). Beleértve a bepötyögést és az első útbajövő rajongói oldal menüjének átnézését:

[link]


Ilyesmire gondoltál? Viszonylag könnyű ám találni olyasmit amit szeretnél? Csak fogod magad (és a keresőszavaidat) és beírod valami keresőbe. Mondjuk Google-ba :D

2012. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszii hogy belinkelted ezt az oldalt. Viszont szerintem nem haltál volna bele ha a válasz adás közben nem kezdesz el gúnyolódni rajtam.
2012. máj. 5. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez inkább javaslat és nem gúnyolódásnak szántam. Csak picit azért bosszantó mikor olyan kérdéseket tesznek egyesek fel amire:

- ott a válasz a wikipédián

vagy

- egyszerű kereséssel első pár találat közt ott a válasz/megoldás

Ezért is szoktam kihagyni a "hol tudom letölteni" jellegű kérdéseket. Eleinte néha még javasolgattam megoldásokat, amire átlag 3 szóban reagáltak. kérdés 10 másodperc - válaszom kereséssel 5 perc - válasz a kérdezőtől 5 másodperc. Azért érzed az arányokat...:)

2012. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze.. És keresgettem a neten egy csomó ilyen oldalon voltam és egy csomó történetet is olvastam. Azért írtam ki a kérdést mert reménykedtem benne , hogy majd mások tudnak olyan oldalakat mutatni amit én még nem láttam. (És csak úgy zárójelbe megjegyezném , hogy az oldalról amit belinkeltél a történetek nagyját elolvastam már, és szintén megjegyzem TUDOM te ezt NEM tudhattad:))
2012. máj. 5. 22:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez van. Itt van pár:

[link]


Ha angolul is tudsz, akkro szedd kia nyelvszűrést és lesz 632*25 történet. Mondjuk az minden nyelv. Angolul "csak"561*25 :)

2012. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!