Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt már olyan animációs...

Volt már olyan animációs film, vagy film, vagy anime amit ha megnéztél, utána több napig esetleg hónapig vagy a hatása alatt voltál?

Figyelt kérdés

én most néztem meg egy 24 részes japán animét és teljesen a hatása alatt vagyok.

nem volt benne semmi durvaság, csak a története meg a végén, hogy nem happy end-el végződött.. elgondolkodtató és tanulságos anime volt.



ti voltatok már így filmmel vagy animével esetleg valamilyen sorozattal?


2012. ápr. 25. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen. én a paradise kiss-sel voltam igy. te mit nézel?
2012. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igen az is nagyon jó kis anime, már vagy 4* láttam.


én a "Basilisk: Kouga Ninpou Chou" című animét pár napja fejeztem be, de csak ez jár a fejemben, maga a történet....olyan hmmm :DD:D:D:D drámai.

2012. ápr. 25. 23:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, pedig mindig vadászok ilyesmik után, amire más azt mondja, hogy nagyon a hatása alá került, de engem egyszerűen semmi nem tud meghatni.
2012. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen A szökés c sorozat-nál.
2012. ápr. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen animét vagy filmet nem tudok elképzelni, hogy lenne, de olyan azért akad bőven amire évek múlva is emlékezni fogok és kibérelte az örökös kedvenc toplistámban a helyet. Meg kis mellékhatásként serényen keresem a neten van-e új rész, ha nem akkor mikor lesz már és ha nem lesz miért. (masszív elvonási tünetek) :D

Pár emlékezetesebb anime (saját vélemény szerint):

- Code Geass

- Death Note

- Elfen Lied (nem valami nagy kedvenc, de elég emlékezetes)

2012. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó, az death note és az elfen lied nálam is a topon van :D még, ami tetszett az az ergo proxy volt.

első voltam

2012. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen a Death Note volt az egyik,de pár nappal ezelőtt ismét találkoztam egyel aminek hatására már ez a 3. napja hogy hatással van rám. Az a neve hogy School Days. Mindenkinek ajánlom, 12 részes, az OVA-k kihagyhatóak mert azok valami elcsépelt hülye gyerek kitalációja.


20/F

2012. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

ilyen kérdésnél nem elhanyagolható a véleményező kalibere, tehát úgy kezdem: 21/N

Tulajdonképpen bármit megnézek, a befejezés után pár napig a hatása alatt vagyok. Nem rossz értelemben, tehát nem úgy hogy leszegett fejjel mászkálok mint egy zombi, egyszerűen csak leköti a gondolataimat néhány napig. Van néhány anime, amelyik erősebben hatott(paradise kiss, cowboy bebop, ghost in the shell, mnemosyne, claymore, fullmetal alchemist, kannazuki no miko, castle in the sky). Ámde van egy, amit 6 éve láttam. Közvetlenül a befejezés után hetekig nem tudtam mársa gondolni. Hónapokba telt mire sikerült kizökkenni, de a mai napig minden áldott nem eszembe jut. Máig képes vagyok többnapos letargiába esni ha sokat gondolok rá. Elárulom a címét, de animében járatos emberek már kitalálhatták: EVANGELION. Nem is mondok többet róla. Aki megnézi, annak úgyis túlszárnyalja minden elvárását. Persze, csak ha sikerül valamit megérteni belőle.

2012. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én láttam az Evangelion-t, de semmilyen hatással nem volt rám, pedig nekem is úgy ajánlotta valaki, hogy ő teljesen a hatása alatt volt egy évig (egy éve látta akkor)... Nem értettem volna meg? (Bár mint írtam, engem semmi nem kerít a hatása alá...) Neked mi az ami miatt ennyi idő után is eszedbe jut?
2012. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok


Az evangelion rám sem volt hatással. Sőt igazságszerint semmilyen hatást nem válrotr ki pedig nekem is mondták hogy hu milyen jó stb. Amit én mondtam a death note azt gondolom mindenki tudja mért. A másik a school days pedig az első anime ami mondhatni aranyosan indult, kedvelted a főszereplõt majd a felénél elkezted utálni,vége fele már gyülölted + a zárórésznél nyelni , levegőt venni nem tudtál olyan brutálisan lett vége. Bár ez az egy vége is kegyetlen vopt + ha még meg nézed hogy a tizen valahány ending jelenetbõ tényleg felér egy 2 órás kínzásos filmel. Szal nekem nagyon mély benyomást tett és ilyet csa nagyon kevés anime tud.


20/f

2012. máj. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!