Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok Slice of Life...

Ajánlanátok Slice of Life animéket? Olyat, mi az életről szól, nem harcolós, amolyan unalmas, hétköznapi életről szólót?

Figyelt kérdés

Pl: Honey and Clover


Tudom, nem unalmas ez, én pl imádom, csak más, mint mondjuk egy Soul Eater.


2012. ápr. 21. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát Kaichou a Maid-sama.mondjuk egyáltaláán nem unalmas mert én hatalmasakat röhögtem rajta.Meg esetleg a Lovely Complex az is nagyon vicces.
2012. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nem értetted meg, mit akarok. Nem hatalmasakat röhögni, hanem olyan animéket, amik többé-kevésbé az életről szólnak. Azért írtam, hogy unalmas. Nem vígjátékok meg ilyenek, hanem az élet lassú folyása.
2012. ápr. 22. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kimi to Boku. 2011-es tényleg nyugis :)

Natsume Yuujinchou, habár egy nagyon kevés akció van benne, nézz bele és döntsd el te :) 2008-2011, eddig 4 évad, 52 rész

Natsuiro Kiseki, én is most töltöttem le az 1.részt, de még nem láttam, 2012-es

Hotarubi no Mori e, a Natsume mangakájának régebbi oneshot-ja alapján, 2011-es movie, romantikus kicsit természetfeletti

Air TV, hát nyugisnak nyugis, 2001-es azt hiszem

Usagi Drop, még nem láttam, de azt mondják nagyon aranyos,2011-es

Hana-saku Iroha, 2011-es

Ikoku Meiro, 2011-es

talán még ide tartozik a Working!!, de itt azért vannak poénok

Tamayura: Hitotose, csak első pár részt láttam, de az alapján nyugis, a fényképészetről szól, 2011-es


Ezek jutottak az eszembe, nem biztos, hogy mindegyik jó, döntsd el te :)

2012. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, az Usagi Drop-ot láttam, és nagyon tetszett. Pont beleillik abba, amit kértem. :)

a Tamayura érdekesnek hangzik, majd rákeresek. Az Air-t láttam, ott azért elég sok a természetfeletti.

Esetleg még a Ristorante Paradiso-hoz hasonló animék érdekelnek. Szóval nem a humor meg a poén meg az aranyosság a fő szempont, hanem, hogy az életről szóljon. És mondjuk ne tinédzsereknek való anime legyen!

2012. ápr. 22. 19:55
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia. Lehet, hogy már elkéstem vele, de ha még mindig érdekel a téma, ajánlom figyelmedbe az Aishiteruze Baby-t. Ha az Usagi Drop tetszett, akkor szerintem ez is fog, hasonló a témája és nagyon aranyos. :)
2015. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!