Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendbe érdemes...

Milyen sorrendbe érdemes nézni ezeket az animéket?

Figyelt kérdés

One Piece,Full metal alchemist, Full metal Panic,Nurarihyon no Mago, Soul Eater,Bleach,D.Gray-Man,Vampire Hunter


Létszi leírnátok sorrendbe hogy hogy nézzem őket?


2012. ápr. 21. 12:51
 1/6 anonim válasza:

One Piece,Full metal alchemist, Full metal Panic,Nurarihyon no Mago, Soul Eater,Bleach,D.Gray-Man,Vampire Hunter


-Bleach - mindent visz de most szünet van a 366.résznél

-D.gray-man - meg állt az anime a 103.résznél csak ez a gond van vele..

-Soul Eater - Jó kis sorozat volt be is lett fejezve 100 valahány részes

néztem a többit is kivéve az one piece-t mert az nem fogott meg de viszont ha ajánlhatok egyet akkor az a Busou Renkin a kis 26 részével mindent vitt nálam

2012. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel a felsorolt animék elég sokfélék, így nem lehet "sorrendet" mondani. Nézd azt amire van kedved és időd. Az összesre úgyse lesz. Ha kevesebb az időd, akkor kezd a rövidebbekkel, ha több akkor meg mindegy. Nézz bele 1-2 részbe és dönts melyikhez van kedved!

Azért a Full Metal Panic!-ot tervezd be valahova az elejére. :)

2012. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is kezdd a rövidebbekkel, ha már nem tudod te eldönteni. Az én szememben ilyen lenne a sorrend :

Nurarihyon no Mago(mert kedvenc, és ki ne hagyd a Sennen Makyou-t) - Vampire Hunter(én nem láttam, de tudomásom szerint 1 részes movie) - Full Metal Panic! - Fullmetal Alchemist - Soul Eater - D.Gray-man - One Piece(mert sok része van). Én így állítanám össze, és azért hagytam ki a Bleach-et, mert utálom, de ez az én véleményem.A Blach kb. a D.Gray-man után kapna helyet.

Valamint az 1. válaszolót kijavítom, a Soul Eater csak 51 részes :)

2012. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem előszőr a befejezetteket nézd meg, a regrövidebbtől keudve, és utána a hosszú neverendingeket.


A Fullmetal Alchemist helyett inkább a Fullmetal Alchemis Brotherhoodot nézd, az a managahű verzió, és egy AWESOME anime.


A Blícset meg nagy ívban kerül, de nekem akarod, hogy a 300X rész után 50-et essen az IQ-d.

2012. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyetértek a második válaszadóval ezért csak ahogy én néztem azt tudom elmondani.

Naruto,Naruto Sippuden,Soul Eater,Fairy Tail...

2012. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackWolf válasza:
Kezdd a legrövidebbel az a Soul Eater ami 51 részes és nem 100 valahány. Aztán nézd meg a Bleach-et majd a Fullmetal Alchemistet. Ha a sorrendel végeztél a többit te döntöd el melziket nézed meg.
2012. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!