Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek volt nagyon kis korotok...

K.lau13 kérdése:

Nektek volt nagyon kis korotokban olyan rajzfilm vagy bármilyen történt, amitől állandóan féltetek? Mi volt az? :D

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint pl. én ha jól rémlik, három éves koromban a Scooby Doo-tól állatira féltem. Nem mertem kimenni a szobámból, mert féltem, hogy meglátom a folyosón vagy valahol azt a zöld szemű nem tudom már milyen "szörnyet". Tényleg csak ha valaki emlékszik, hogy 4-5 éves korában volt esetleg valami ilyen :D csak úgy kíváncsiságból kérdezem, nemtudom, miért érdekel, csak úgy... :D


Meg ha valaki ír valami nagyon jót, engedélyetekkel talán beleírom egy regényembe vagy ilyesmi :D



2012. ápr. 19. 21:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
X akták.Már hallgatni is iszonyú volt mikor áthallatszott anyámék szobájából..
2012. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
1 vagyok. Mesétől nem féltem csak filmektől. A kísértetes filmektől mai napig félek és soha nem nézem egyedül, vagy ha egyedül kell aludnom. Kamasz koromban néztem kísértet filmeket de hetekig rettegtem a szereplő kísértetektől.
2012. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem a Varjúdombi meséket.
2012. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
1-2 vagyok. A bábjátékokat utáltam tv-ben és élőben is.
2012. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már nem tudom mi volt a címe, de volt benne 2 humanoid macska :D. Valami pizsamaszerű csíkos nadrágban voltak, és iszonyat félelmetes fejük. Igazából máig nem értem hogy azt hogy adhatták le gyerekeknek.
2012. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De jó, miről írsz regényt? :) Én is írok, azért kérdezem :D Amúgy én az összes magyar rajzfilmtől féltem nagyjából, nem tudom, miért, de talán nem is az a legjobb szó rá, hogy féltem, hanem visszataszítónak találtam a karaktereket meg a rajzolást. Pl. a Barba-papától még most is egyenesen a frász kerülget, ne nézzetek hülyének :D
2012. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rajzfilm nem volt, de filmsorozat igen: A hegy gyomrában. Amikor megjelentek azok a nyálkás, lógós csúf valamik, elkezdtem remegni. :S
2012. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát...én az Óz a csodák Csodájától irtóra féltem. A Banyáktól, a fórgószéltől, meg a végén mikor a Dorotit bezárják vhova, és meghal ha lejár az óra...pontosan nem emléxem, de naon féltem töle XD

Aztán attól, amikor a Disney-s kishableányban a végén az Ursula, a gonosz ilyen óriásira megnőtt. Na attól is irtóra féltem.

Meg ovis koromban volt iylen diavetítőnk otthon, és ott meg a Jancsi és Juliskából a banyától. Anyukámék még a bábkészletemből is kidobták a boszorkányt, mert elkezdtem sírni, ha megláttam...

Meg aztán a Hercegnő és a koboldokban a koboldmacskától, meg amikor lemennek a föld alá a koboldok birodalmába...:P

A tesóm meg a fűtől félt. XDXDXD az nem rajzfilm, de ha rátették 1 pokrócra, nem mert lemászni XD

2012. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a "Bátor, a gyáva kutya" című mese miatt, WC-re sem mertem kimenni.
2012. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ :)


első, a kísértetes és horror filmekkel én is így vagyok, ami azért furcsa, mert a szellemidézés és hasonlók nagyon érdekelnek, meg sokat gondolkozok a halálon, elég elvont, szürrealista, és teljesen morbid módon, de ezektől én is frászt kapok XD na jó, most ne nézzetek hülyének, nem úgy, ahogy ez most hangzik :D


hatodik: igazából szürrealista és fantasy regényeket írok, úgy kábé 14-18 év körüli főszereplőkkel, most éppen egy ilyen démonos-időutazós dolgot, de nagyon szeretek bele írni kisebb gyerek szereplőket, 4-8 éveseket, gondoltam így utólag, miután kiírtam a kérdést, hogy aranyos lenne, ha félne valami ilyesmitől, de teljesen részletkérdés, történet szempontjából abszolút nem lényeges, és tényleg nem ezért kérdeztem, később jutott eszembe, hogy ezt is odaírom :D

Te milyen könyvet írsz, ha szabad kérdeznem? :)



a többieket sajnos nem tudtam így hirtelen megjegyezni, ki hanyadik volt, de köszönöm a sok választ.... érdekes hogy ezek közül egy csomót nem is ismerek :D

a magyar rajzfilmeket amúgy én is mindig utáltam, nem tudom, miért, csak nem tetszettek... És a boszorkányoktól is féltem, így visszagondolva :D Ha szüleim filmet néztek.... Az is elég rossz volt, azt hitték alszok, és valami terroristás hülyeséget raktak be...


Na jó, mondok én is egyet: én kiskoromban, úgy 2-3 évesen a Teletabikban féltem a porszívótól XDXDXD anyámnak velem együtt kellett néznie... áhh XD



de tök jókat írtatok, köszönöm :D ha megengeditek, majd lehet valamelyiket tényleg beleírom a regénybe... nem tudom még :)

2012. ápr. 21. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!