Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a Naruto c. rajzfilmsor...

Melyik a Naruto c. rajzfilmsorozat utolso resze? Hanyadik resze, es mi tortenik benne? Ha van, videot, kepeket vagy leirast is kuldhettek rola!

Figyelt kérdés
Bocs az ekezetek nelkuli irasert es (ha van) a helyesirasi hibakert!

2012. ápr. 19. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amugy most jut eszembe h beszeltek valakik ilyesmirol de nem tudtam h miaz... szval akkor meg folytatodik... azert kossz szepen! :)
2012. ápr. 19. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A Naruto c. animének az utolsó része a 220. rész. Utána kezdetét veszi a Naruto Shippuuden, ami a mai napig tart. Az hogy mi történik benne nem árulom el, inkább nézd meg, úgy sokkal jobb :3 Van videó, van kép, sőt leírás is, csak nem értem miért nincs GOOGLE ?
2012. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a Google-ba probaltam, de mind hulyeseget adott ki, es 1000 oldal kozul untam kikeresni, vagy csak nem figyeltem. De 299 reszt lattam a wikipedian, es amit az 1.kuldott most ott nezem ezeket(,de meg nincs ott az osszes).
2012. ápr. 19. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!