Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az éhezők viadalának hány...

Az éhezők viadalának hány része van? És ha van több, hol lehet megnézni? (az eslőt mozicsillagon néztem meg)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:40
 1/7 A kérdező kommentje:
elsőt*
2012. ápr. 17. 16:40
 2/7 anonim ***** válasza:

most őszintén, nem tűnt fel neked hogy most adták ki az első részét? hogy lehetne már eleve több része? nézz kicsit utána mielőtt hülye kérdéseket teszel fel

ha lesz folytatása, leghamarabb is csak jó egy-két év múlva

2012. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de te honnan tudod, h mikor forgatták le? És ne adj hülye választ, ha nem tudod, h Suzanne Collins már megírt pár könyvet -.- szval kuss...xdd Azért kösz az életetből azt az egy percet, szia..
2012. ápr. 18. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Jéé képzeld tudom hogy van neki pár könyve, az éhezők viadalának pedig könyvben 3 része. És képzeld onnan tudom, hogy most forgatták, hogy utána jártam te nagy okos, tudod ez neked se esne nehezedre, de ehelyett itt okoskodsz, mikor egy csepp eszed sincs ahhoz, hogy utána járj
2012. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De hogy te is megbizonyosodj róla, hogy lusta vagy utána járni, akkor tessék, a "megfilmesítés" rész alatt rájössz, hogy igazam volt

[link]

2012. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz..
2012. ápr. 19. 19:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Ui.: Rohadj meg, vagy pofán ba**alak egy péklapáttal?:D
2013. jan. 8. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!