Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan fog befejeződni a...

Hogyan fog befejeződni a House M. D. nevü sorozat a 8. évad utolso 2-3 epizódja?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nem lesz Happy end... Szerintetek mi lesz?

Azt ne irjátok h Vicodine tuladagolás...



2012. ápr. 12. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, és mivel sorozatzáró, ez a leadásig valószínűleg titok is marad.


A méltó lezárás amúgy a főszereplő(k) halála, mert ez tudatosítja hogy nem lesz folytatás.


Ha tovább húzták volna a függő-szálat, akkor azt tippeltem volna hogy emiatt hal meg. A mostani utolsó előtti rész is már sejtette hogy House halálos beteg, majd visszatáncoltak azzal hogy direkt produkálta a tüneteket. A 16. rész megint független volt a vége szempontjából, pedig lassan fel kell valahogy vezetni a végét. Ahhoz hogy hatásos legyen, több részben ívelőnek kellene lennie, és már csak 6 van hátra.

2012. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mikor fejezik be a 8. évadod még az érdekelne és hogy mikorra várható magyarul?
2012. ápr. 12. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel csak nemrég tudták meg, hogy kaszálják a sorozatot, gyorsan kell összedobni a végét:


8x17 - We need the eggs (április 16.)

8x18 - Body and soul (április 23.)

8x19 - (április 30.)

8x20 - (május 7.)

8x21-22 (dupla epizódos évadzáró - május 14.)


A magyar verzió passz, de mivel már a 8x07-et is leadták magyarul, a végét is kb. nyár közepéig el kell érniük (ami ugye gyorsabb leadás, mintha megvárnák az egész végét, és úgy kezdenék el leadni egy éves csúszással).

2012. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nemtom nekem valah furcsa lenne ha úgy fejeznék be a sorozatot h House feldobja a talpát.Bár elég irónikus lenne az tény.De ne mááá...még ha nem is folytatják tovább a sorozatot legalább adjanak egy kis esélyt a reményre!

Annyi biztos h eddig ez az évad elég lapos persze az első pár részt leszámítva de azért kíváncsi leszek mit találtak ki a legvégére!biztos valami nagy balhé nagy baromságokkal közben megtör House szíve és Cuddy is ad egy búcsú csókot neki Willson végre megtalálja élete szerelmét a végén és egy jó kis beszólással bemutat mindenkinek House és mindenki mehet aludni!

2012. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt megtudtam hogy az utolsó rész neve Everybody dies vagyis mindenki meghal. És azt is hogy Hugh Laurie végleg befejezi
2012. ápr. 21. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Ha van valami infó, akkor itt megtalálod: [link]


Elméletileg valóban nem túl rózsás vég lesz, de ez nem jelenti azt, hogy feltétlen rosszra kel lgondolni.


Amúgy én - ha megengeditek-e felvetést - úgy zárnám le, hogy elhangzon a híres mondat: "Mindenki hazudik!" és akkor lehet folytatásról is szó, mégse hal meg senki... :)

2012. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2012. ápr. 21. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

A legutolsó rész címe: Swan Song a lista végén láthatod.

Szerintem már rég vége lehetett volna, mer túl nyújtották s nm tudtak már újat mutatni, kb. akkor, mikor Lisa kikerült a képből..

2012. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Swan Song nem epizód, nincs köze a cselekményhez, hanem egy dokumemtum jellegű insider/wrap elemeket tartalmazó rész. Ezt Amerikában a sorozatzáró előtt adták le közvetlenül, nálunk szerintem sehogy, mivel nem része a sorozatnak.
2012. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!