Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a horror...

Melyik lehet ez a horror film? (lent)

Figyelt kérdés

régen láttam már csak a reklámját,de arra emlékszem,hogy az RTL-n reklámozták,talán 2004-es film(TALÁN,tehát ne ebből induljatok ki),valami olyasmiről szól,hogy van egy család,akik új házba költöznek,de ott vmi szellemek vannak.asszem az egyik szereplő egy kislány vagy kisfiú.tudom,sok ilyen van(van?),de soroljatok,hátha az lesz az.egy jelenetre emlékszem a reklámból,arra,hogy egy bazi nagy ház előtt(talán ott,ahova költöztek)csomó rendőrautó áll,a szirénáik villognak.

remélem tud valaki segíteni.



#film #horror #szellem #2004 #nemtommikori
2012. ápr. 12. 16:17
 1/8 anonim válasza:
100%

Darkness a rettegés háza ez 2002-es a másik Amityville Horror - A rettegés ház ez 2005-ös!!!

Remélem tudtam segíteni!:)

2012. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

sajnos egyiksem az,attól függetlenül mindkettőt megnézem,mert megtetszettek :)

a második film viszont lehet,hogy egy olyan film,amit szintén kerestem,szóval mindenképp köszi :)

azért még jöhet pár,hátha köztük lesz az is,amit keresek.

2012. ápr. 12. 17:35
 3/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani,hogy nem adták le az rtl-en,hanem csak reklámozták,hogy majd lesz a mozikban.
2012. ápr. 12. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt én is megnézhetem?
2012. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kísértetjárás connecticutban?
2012. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az sajnos nem az,de jó filmnek tűnik!
2012. ápr. 13. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Poltergeist vagy hogy kell írni.Igazából csak tipp,már nagyon régen láttam. Régebbi,mint 2004 de ezt is reklámozták az RTL-en.
2012. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az biztosan nem az,de azért köszönöm.
2012. ápr. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!