Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudnam megnovelni a 15...

Hogyan tudnam megnovelni a 15 perces idolimitemet a youtubon?

Figyelt kérdés

15 perc max amit fel lehet tolteni a youtub-ra, de en feltoltottem a multkor 2 filmet ami 1.12 perces. Aztan a ket film utan mar nem engedett semmit.

Hogyan tudnek folyamatosan filmeket feltolteni a youtube-ra?


Mi kell csinalnom, es hogyan?


2012. ápr. 10. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Várnod kell, elsősorban :)


Ha eléggé nézett a videóid, és eltelik kevés idő, növelik a limitet.

2012. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Egyszer beszéltem egy olyan felhasználóval, aki több órás anyagot tölthet fel. Ő azt mondta, hogy elsősorban régóta fenn kell lenend a YouTube-on, továbbá ha minden igaz, el kell érned az 1 milliós össznézettséget, valamint NEM SZABAD, hogy büntetést kapj, illegális tartalom feltöltése miatt.


Ezt tájékoztató jelleggel írom, elméletileg így van, gyakorlatilag nagyon nem biztos. Viszont nem árt betartani, megfogadni a fentieket :).

2012. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen nincs....
2012. ápr. 10. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 1 millió nézőn kívül mind biztos.
2012. ápr. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. 8 eves korom ota fenn vagyok a youtube-on

2. Illegalis? Ha a kis hableany meg az osszes disney rajfilm akkor ezek hulyek!

3.Hogyan erhetem el az 1 millios nezettseget amikor meg egy vacak filmet sem enged feltolteni! Nah jo hazudok egyet megengedett -.-"

Hu de sok

2012. ápr. 11. 23:17
 6/7 A kérdező kommentje:
*2 filmet akartam irni.
2012. ápr. 11. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan tartalmat töltessz fel, amely szerzői jogokat sért, akkor azért figyelmeztetést kaphatsz - én is kaptam már - és az bizony azzal jár, hogy akára profilodat is törölhetik.


És igen, a Kis hableány például ilyen, ugyanis nem hiszem, hogy a kiadóval megállapodtál volna abban, hogy a YouTube-on közzéteheted az ő terméküket.


Ebbe gondolj bele: nyilván nem adnak olyan embernek 2 órás felöltési lehetősget, aki 2 napja regisztrált az oldalra. Hiszen ez voltaképp egyfajta kitüntetett figyelem is egyben.


Hogyan legyen milliós nézettséged? Nekem jelenleg az egyik 26 másodperces (!) videóamt 55 ezren látták. Az a lényeg, hogy oylat tegyél fel, amire az emberek rákeresnek, mert érdekelheti őket. Én egy animerészletet tettem fel, jól váalsztottam meg a címet és a cimkéket és voalá.

Egyébként ha meg telejs filmeket akarsz feltenni, próbáld meg részletben, 10-12 perces "szetekben", mint ahogy mások is teszik.


Egyébként modntam, hogy az egy milliós nézettségben nem vagyok biztos, viszont ezt egy olyan felhasználó mondta, akinek több órás limitje van, azért írtam. Egyébknét az össznézettség azt jelenti, hogy minden videódat egybe véve hányan látták az általad felöltött összes tartalamt. Tehát ha van 2 videód, egyiket 200-an, a másikat ezren nézték meg, akkor az össznézettséged 1200.

2012. ápr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!