Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 3D animációs film?

3D animációs film?

Figyelt kérdés

Testvérem újabb rövidfilmet alkotott :)

3D-T meg mindent ő csinálta és kérte hogy rakjam ki ide hogy elmondhassátok a véleményeteket róla :)


Link: http://www.youtube.com/watch?v=comFB15i-XI



2012. ápr. 7. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nyomasztónak találtam oO :D
2012. ápr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg unalmasnak.
2012. ápr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben én azt találom nyomasztónak, hogy nem lehet elérni a videót.
2012. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolom Green Screen előtt vette fel a szereplőt. Nos, sajnos meglehetősen sokszor és eléggé erősen látszanak azok a "foltok", amelyek akkor keletkeznek, hogy ha a hátteret nem sikerült maximálisan eltüntetni - nekem is sok fejtörést okozott ez a rész. Ezt orvosolnia kéne, méghozzá sokkal jobb felvételekkel.


Valamint elkövette azt a hibát, hogy a felvételkor néha kilógott a feje a kamerából, ezáltal a videóban néha olyan lett a kép, mintha hirtelen levágtak volna a koponyájából egy tök egyenes darabot. Médiatanárom tanítása szerint ezt úgy kerülje el, hogy messzebbről veszi a szereplőt, mert nagyítani sokkal könnyebb és esztétikusabb egy filmben, mint ez a levágott fejkategória, meg hogy nem fér bele a test a videó keretei közé.


Maga a videó egyébként a fentieket leszámítva szerintem teljesen korrekt, főként azért, mert gondolom magának és maga miatt csinálta :).


Nem ismererem a tesódat, ezátal nem tudhatom, milyen programokat használ, de hátha nem ismeri még ezt az oldalt: [link]

Rengeteg ingyenes tutorial van, egy igazi nagyágyútól.

2012. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sony vegas pro 10 + Cinema4D :) Teszt videó lett amúgy :)
2012. ápr. 10. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam, bele is írta a nevébe :).


róbálja ki az After Effects nevű programot. Én is azzal Green Screenelek. Meg sok mást is abban csinálok :).

2012. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már azt is próbálgatja :)
2012. ápr. 10. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!