Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Így jártam anyátokkal-ban...

Az Így jártam anyátokkal-ban szerintetek ki lesz Barney menyasszonya?

Figyelt kérdés
Légyszi adjatok hozzá magyarázatot! köszi. :)

2012. ápr. 7. 19:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de itt: [link] azt írja, hogy "úgy hírlik, Quinn jelen lesz a 8. évadban, ami csak úgy lehetséges, hogy ő a menyasszony."
2012. ápr. 8. 19:29
 12/20 anonim ***** válasza:

Azt sem tudjuk biztosan hány évad lesz, bár lassan Tednek találkoznia kéne legalább a menyasszonnyal, hogy igaz legyen az utolsó előtti részben látott. :)

Szerintem is Robin és Barney együtt lesznek, de nincs rá értelmes magyarázat, csak megérzés, és így szeretném én is.

2012. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Robin, egyértelműen.

Van egy 91 tételes lista is, amiben összegyűjtik az összes indokot, de röviden és tömören leírom a leglényegesebbeket.

- Quinn csak időhúzás, ez nyilvánvaló, a színésznőnek jövő szezonra még egy új Pilotja is van.

- A 4.15.-ben és a 7.10.-ben is elmondják, hogy Barneynak Robin az igazi.

- A 7.22.-ben Robin kapja el az esküvői csokrot.

- A 6.9.-ben Robin felkéri Tedet vőfélynek a jövőbeli esküvőjére.

- Cobie Smulders azt nyilatkozta a fináléról, hogy nem lesz a menyasszony személye különösebb meglepetés, de a rajongók örülni fognak neki.

- A 6.1.-ben amikor Robin bejön a nyári ruhában, az fehér színű, ez egy kicsit jelképes

- Ugyanígy, a nyári ruha jelképessége előjön a 6.24.-ben is, amikor Barney azt mondja Norának, hogy gyönyörű, de szerinte már késő van a nyári ruhához. A válasz "Sosincs késő". Ezután következik az esküvői jelenet, tehát ha a nyári ruha alatt Robint értjük a 6.1. alapján, és a beszélgetésből az esküvői jelenet következik, akkor máris valószínű, hogy már a 6.24.-ben elmondták.

- A 7.1.-ben Ted azt mondja, hogy a lehető legjobbat választotta. Ez mégis ki más lehet, mint Robin? (Quinn aztán végképp nem)

- Az írók azt nyilatkozták, hogy a Barnay/Robin témának még közel sincs vége. Ha most az egyetlen eshetőséget, amit még eljátszhatnak, ha nem lesz meglepetés a menyasszony személye az az, hogy Barney elveszi Quinnt, de akkor viszont ez már a 7.23.-24.-ben kettejük történetének lezárása lenne, hiszen ha ezek után még lenne valami Robinnal, mialatt ott van Quinn, nem lenne reális, hogy utána még hozzámegy feleségül, és Robin is velük maradhat. (a 6.20.-ban látjuk, hogy Barney és Robin még barátok. Ha az asszony nem engedné, hogy találkozzanak, ami az egyedüli reális döntés lenne, akkor valószínűleg Robin nem lehetne ott a jövőjében.)

- A 7.3.-ban Victoria azt mondja Tednek, hogy az akadálya annak, hogy megtalálja az igazit, Robin. Barney esküvőjén találja meg, ez tehát azt jelenti, hogy akkor hárul el az "univerzum akadálya", tehát még így is az lenne logikus, hogy Robin férjhez megy akkor.

- Most nagyon arra akarják terelni a nézőket, hogy Barney egyre inkább hajlik arra, hogy megkérje Quinnt, hiszen már vagy 3-4 rész óta panaszkodik a munkája miatt, amit csak akkor hagy abba, ha férjhez megy. Tehát:

Barney valószínűleg a fináléban úgy dönt, megkéri Quinnt.

Csak így tudhatják valamilyen szintű meglepetésként felvezetni, hogy mégiscsak Robint veszi el. Ezzel Quinn esélyei viszont nagyjából nullázódnak, maradt Robin, mivel kettejük közül lesz az egyik, ezt előre megmondták.

- Elvileg a 7.24. forgatókönyv elolvasása után Neil Patrick Harris (Barney) azt mondta, megkönnyebbült. Róla közismert, hogy Barneynak és Robinnak drukkol, tehát nyilván nem könnyebbülne meg, ha azt olvasná, hogy Quinnel házasodik a karaktere. (azt, ha esetlegesen otthagyja Quinnt az oltárnál, azt még ő se tudhatja, tehát a megkönnyebbülésének egyedüli forrása ez lehet)

- Robin meddőségét sem véletlenül hozták fel, ez felüti a labdát a későbbiekre, ahol feltehetően férjhez megy, hiszen másképp nagyon nem kerülhet szóba a gyerekvállalás.

2012. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

SPOILER!

Az előbb néztem meg az évadzáró epizódot. Habár még nincs meg a sztori h hogyan, de az utolsó képkockákban mutatja h Robin lesz a felesége.

2012. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor szerinted lesz nyolcadik évad?

Milyen hülyeség volt az évadzárás, napok óta nem akarom elhinni ennyire összecsapták.

2012. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Száz százalék h lesz 8. évad. De múltkor számolgattunk a barátnőimmel és ha valósághűek akarnak lenni a sorozatkészítők, akkor az lesz az utolsó. (max egy 9. de több tényleg nem) Annyira nem fogott meg az évadzáró, de nagy kő esett le a szívemről h nem Quinnt veszi el. Utáltam azt a csajt... :)
2012. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

De mi ez a hülyeség Victoriával?

Tudjuk, hogy nem ő lesz az anya.

Én már a hajamat tépem, annyira nem tetszik ez az irány, amerre elviszik.

És igazából szerintem kár volt lelőni a Barney-s szál végét, mert az jobban érdekelt mindenkit mint Ted felesége, akit valószínű csak az utolsó évad utolsó részeiben láthatunk.

2012. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amúgy nem azt mondták a sorozat készítői hogy az utolsó részben találkozik Ted a feleségével? Akkor hogy jön ide Victoria?
2012. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ted Barney esküvőjén fog találkozni a feleségével. Gondolom a következő évadban folytatják a Barney-s szálat és csak az esküvőjén láthatjuk meg a jövendőbeli Mrs. Mosby-t.
2012. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ted feleségének minden bizonnyal barna haja van.
2012. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!