Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudvalaki olyan horror filmet...

Tudvalaki olyan horror filmet amin TÉNYLEG meg lehet ijedni?

Figyelt kérdés
Sokat láttam már de nagyon kevés az amin tényleg meg is ijedtem...zombis meg gyilkolós filmeket már meg se nézek, mert azok csak undorítóak nem pedig félelmetesek. Olyat szeretnék ami után nem merek este kimenni a fürdőszobába, ami lelkileg terrorizál nem pedig csak a látvány...:dd

2012. ápr. 6. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
de horrorjáték,amnesiával meg játszottam és szerintem unalmas.azé nem kell lepontozni,csak ez a véleményem :)
2012. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha a szellemekért annyira nem vagy oda azaz kicsit is félsz tőlük akkor az insidious egy kiváló szellemes film. Illetve a 2004 es koreai shutter na az nagyon durva nem ilyen kis lepkefing mint az átok vagy a kör vagy bármi amit ajánlottak. Ázsiában értenek a horrorhoz.
2012. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
van egy 2005-ös Noroi-az átok nevű film,azt NE KEVERJÉTEK TAKASHI SHIMIZU FILMJÉVEL!az jó,félelmetes(annak aki hisz ezekben).
2012. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :) Utolsó két válaszoló, igen pont a szellemes filmek azok amiktől úgy igazán betudok parázni mert b el is hiszem őket :ddd úgyhogy ezeket a filmeket mindenképp megnézem. Köszi!
2012. ápr. 9. 15:29
 15/16 anonim ***** válasza:

na,örülök,hogy jót tudtam ajánlani :)

szerintem nagyon állat film.feliratos,de szerintem ez nem baj(ugye?).

ja,mellesleg szólj,ha megnézted,kiváncsi vagyok a véleméynedre!Idehaza kevesen ismerik,de terjeszd baráti körben,ha tudod(és tetszik),én is azt teszem.

2012. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem baj ha feliratos, sőt örülök neki. Nagyon nem szeretem a magyar szinkronokat... ha megnéztem majd megírom hogy milyen volt. :)
2012. ápr. 9. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!