Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon ijesztő horror/thriller...

Nagyon ijesztő horror/thriller film?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel néznék egy jó ijesztő filmet, én az Átokra gondoltam, de mivel azt már én láttam, nem félnék rajta.. :/ Tudtok hasonló vagy ennél is ijesztőbb horrort vagy thrillert? Ne olyat mondjatok, mint pl.: Fűrész, Kör stb... A fűrész az csak arról szól hogy mindenkit meggyilkolnak, a kör meg egyáltalán nem ijesztő..xd előre is köszi :). Ja és ha lehet linkelnétek, hol lehet megnézni vagy letölteni? A megaupload megszüntetése óta alig találom meg a filmeket. de az sem baj ha nem tudtok linket, de filmcímet írjatok légyszi!:)
2012. ápr. 2. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
átok 2 vagy 3 esetleg sziklák vére tekszaszi krapek a sötétség leple a rítus igaz ez nem horror de nagy fil zombieland és ez a leg horror-abb itt meg tudod nézni azonnal < az a cime hogy szellemjárás http://www.youtube.com/watch?v=UVhc9bFNhcM&feature=relmfu itt is eggy http://www.youtube.com/watch?v=Tf4kWk3lZq4&feature=relmfu
2012. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és a letöltő oldal ezekhez www.beloadcc
2012. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

A barlang

[link]

2012. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!:) szerintem ezek közül megnézzük valamelyiket. ^^
2012. ápr. 3. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
mártírok vagy magasfeszültség. pont most ajánlottam egy másik kérdéshez :D
2012. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!