Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 3. évadjában,...

Vámpírnaplók 3. évadjában, változott a kötelék Demon és Klaus között? (lényegesebben lent)

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy olyan rész, ahol majdnem megölték Klaus-t (személyesen Mike, Klaus apja),

de Stefan közben megakadályozta, mert ha meghal Klaus, Demon is meghalna...

És utána ugyanúg megakarják ölni, mi változott, hogy Demon nem halna meg?


2012. márc. 30. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen volt egy olyan rész hogy ha megőli megőlik őt is de nem varázslatttal. Azért tudták volna megőlni mert ottvoltak a hibridjei.Most simán megőlhetik főleg mert van a Fehértőlgyből karójuk és simán Kaputt lehet mind a mittomén hány ősnek mert ugyebár őssze vannak kőtve.

Remélem segítettek.

2012. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SPOILER!!!!!!!

előzőnek:nézd tovább ha megölnek egy őst akkor az egész vérvonalával is végeznek,megint fel van adva nekik a feladat

2012. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Köszönöm szépem! Segítettél, eddig azt hittem hogy azért halna meg, mert az ő véréből gyógyult fel, de így már világos. :)

Második válaszolónak: Igen, ez a legújabb részből kiderült, de az az utáni részre gondoltam csak, de azért köszönöm ezt is.

(nem vágom hogy tudnak benne ekkora változásokat bele tenni, nagyon durva..)

2012. ápr. 1. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szívesen segítettem ... :D

2012. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na második mit spoiler-ezel?? xDD

Létszi ne oktass ki mert hiddel jobban tudom.

2012. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amnugymeg tudom.Megnéztem csak nézdmeg mikór irtam...Amikór ezt irtam még nemvolt letőltés sehol vagyis volt csak magyar felirat nem xDD És igen tudom hogy meghalhat Tyler Lackwood mert ő hibrid akit Klaus teremtett és ha Klaus megőlik meghal ő is blablabla :D

ja és bocsi ha kőtekedős voltam második csak én ugy imádom a sorozatot mindig hajnalig fennt vagyok hogy élőben nézhessem te meg simán oztod az észt :D na mindegy :P

2012. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A másodiknak azért igaza van, mert a történetről beszélünk, és azzal ki is derül a történet egy része, de máshogy nem tudtam volna feltenni a kérdést
2012. ápr. 6. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!