Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy nemrégen vetített film...

Egy nemrégen vetített film címét keresem. Sehol sem találom, pedig mindent végignéztem?

Figyelt kérdés

Maximum 1 éve vetítette utóljára valamelyik kereskedelmi csatorna,de inkább az Ertl:)Fél 12-kor kezdődött,hétköznap volt,szóval nemhiszem,hogy sokan láthatták,de egy próbát megér.Egy kisfiúról szólt,kb. az 1800-as évek legvégén lehettünk,egy szegény srácról szólt,olyan 10 év körüli lehetett,a nagyapjával élt,mert az apját nem ismerte az anyja pedig meghalt.A srác nagyapja nagyon beteg volt és a házuk tulajdonosa elég rátarti volt és zsugori,nagyon szegén ykörülmények között éltek és mégis kért egy csomó lakbért.A kissrác tehetséges rajzoló ill. festő volt és a példaképe Ruben volt.A város ahol laktak,nah ott volt egy Ruben szobor ,annál szobrozott és ott találkozott a későbbi mentorával aki megígérte,hogy segít neki ha visszatér Olaszországból.Még el is vitte egy templomba,ahol Ruben egyik képe volt de a srác alig mert bemenni mert szegén yvolt és úgy rezte nem illik ott lennie.Volt egy nagyon jó barátja egy lány,szerelmes is volt belé,le is rajzolta,ő volt a "fő" műve,kint ültek az erdőben is jött a cirkusz,odamentek meglesni és hajnalig maradtak,ezért a lány apja berágott és eltiltotta a fiútól, a képet pedig megakarta venni de a fiú nem adta.Aztán jött a lány szülinapja és a fiú csinált neki egy babát és éjszaka odament és odaadta neki,de közben tűz ütött ki.Segített ő is és a nagyapja is oltani,de valahogy végül ráfogták,hogy ő gyújtotta fel a pajtát.Aztán meghalt a srác nagyapja,ő pedig egyedül maradt a fekete kutyájával.Éheztek egyedül voltak,azthiszem a lakásból is kitették.Tél volt és egyedül bandukolt haza,illetve a kutyájával és talált egy pénztárcát,vagy tarisznyát,ami tele volt pénzzel és kiderült hogy a kis szerelme apja vesztette el.Odaadta neki,ill. a lány anyjának az apja elég morci volt és a kutyát otthagyta hogy vigyázzanak rá,ne halljon éhen.Ő pedig elment a templomba és sztem meg is halt,aztán feléledt valahogy és kiderült,hogy akit a mentorának hitt az az igazi apja,az anyja meg tehetséges festő volt és végül happy end.

Ha valaki tudja a címet leírná a kedvemért:)Hálám örökké üldözni fogja:)


2009. jún. 15. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a Kivert kutya című filmre gondolsz (A Dog of Flanders)


[link]

2009. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az:DNagyon köszönöm:DEzer hála és gumibocs:)
2009. jún. 16. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) Örültem, ha segítettem :)
2009. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!