Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó az Éhezők Viadala?

Jó az Éhezők Viadala?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

nem rossz,de egyértelműen tinifilm.

szerintem jobb lett volna,ha az eredeti menekülő ember könyv verzióját fogatják újra.

2012. márc. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó.
2012. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó,de ez igazából nem tinifilm..attól h tinik játsszák a főszerepet még nem lesz tinifilm,azért tizenévesek vannak benne,mert ha gyerekek ölik egymást,az sokkal jobban megérinti az embert,mintha felnőttek tennék ugyanezt..rám nagyon nagy hatással volt,1hete láttam de még mindig nem tudom túltenni magam rajta..ami nemis baj,holnap kezdem a könyveket is:D ja és a 16-os karika tényleg kell,mert mint mondtam,elég nehezen dolgozható fel(legalábbis nekem),de egyébként baromi jó:):)

15/L

2012. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dinnyelove ***** válasza:
én 12 vagyok imádom az éhezők viadalát!! remélem beengednek a moziba! amúgy az a 16os karika szerintem azért van ott, mert szomorú. nagyon szomorú részek vannak benne, de ettől függetlenün imádom.
2012. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rohadt jó!

Érdemes megnézni szerintem csillagokkal jobb az alkonyatnál.Mindenképpen nézd meg.

2012. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem! Az első könyvet már kiolvastam, bár szerintem egyáltalán nem 12 éveseknek való.
2012. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon imádom! Kedvenc filmem! Ajánlom mindenkinek!! I love Hunger Hames💓
2017. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*Games
2017. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!