Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti lennétek Teresa helyében?

Ti lennétek Teresa helyében?

Figyelt kérdés
Hogy kitud a saját igazáért állni .megtudja védeni magát. és minden pasit az ujja köré tud csavarni?
2012. márc. 29. 14:52
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ezek tényleg jó tulajdonságok, hogy megvédi magát. Nagyon határozott és céltudatos. De ő át is tapos másokon, és kihasznál mindenkit. Maga a karaktere nem is szimpatikus.


Inkább Aurora-val tudok azonosulni, mert ő mindenkivel kedves, és nagyon nagylelkű. Szerintem szebb is, mint Teresa.

2012. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen ez teljes mértékben igaz
2012. ápr. 5. 10:29
 3/11 anonim válasza:
0%
én pont olyan vagyok mint teresa nekem nem kell a helyébe képzelnem magam!!
2012. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Te is így beszélsz a szüleiddel?
2012. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 alexandrabellahorvat válasza:
Igaz hogy erősnek kell lennünk nekünk nőknek, de nem kell számítónak, kétszínűnek lennünk.
2012. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Layla6 azt állítod te olyan vagy,mint Teresa.Ha ez igaz,olyan határozott,ambíciózus,céltudatos,és főleg szépnek kell lenned.Ha tényleg olyan vagy,mint Teresa,tegyél fel képet magadról képfeltöltésre,és linkeld be,hogy mi is megnézhessük a mi magyar Teresánkat... :)

Ja,és hogy ne tudj kamuképet feltölteni,készíts egy táblát "Ti lennétek Teresa helyében?" felirattal...

Az nem elég,hogy anonimként egozol,hogy olyan vagy,mint Teresa...ennyi erővel itt bárki állíthatja magáról,hogy olyan,mint Teresa...ha te ezt tetted bizonyítsd be!

2012. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon hasonlítok Teresára. Kiállok a saját igazamért és meg tudom védeni magam.De nem vagyok olyan szép mint ő.
2012. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
41%
Layla6:akkor te is olyan csunya gonosz es paraszt vagy mind Teresa ....amugy Angelique Boyer semm jobb Teresanal..50 eves ferfival jar aki milliardos...komolyan Angelique-nel csunyabbat nem lattam mindenki megis isteniti ..pedig szar mind a szar...te pedig Layla6:fogd be a szadat
2012. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor te is egy ribanc lehetsz aki csak a moneyra hajt .... Gratulálok , Nők szégyene
2012. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Valaki1988 ***** válasza:
Én szívesen lennék olyan mint Teresa,hisz a sorozat végén jó ember lesz. Aurora csúnya és nem szeretnék egy kis naiva lenni. Angelique Boyerről semmi rosszat nem tudok mindani. Gyönyörű és tehetséges. Ami a szerelmi ügyeit illeti arra nem gondoltok, hogy talán igazán szerelmes?
2012. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!