Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mí a címe ennek a zombis filmnek?

Mí a címe ennek a zombis filmnek?

Figyelt kérdés

Régebben láttam de csak a Teaser-jeit amiből 3-rom van de szerintem már azóta a film is megjelent.youtube-on néztem a teaserjeit akkor de már elfelejtettem a címét és ezért kérem segítségeteket.Naggyából vázolom neketek amire emlékszem a teaser-rek-ből.1 teaser :van egy férfi a házban áll vagy űl egyhelybe <-ezt nemtudom pontosan ,eközben egy pisztolyt fog a kezében egy fekete berettát talán (nézegeti és köben foglya a fejét?),és közbe a lépcsőn jön fel egy zombi nő négykézláb és szerintem az lehetett az élettársa , aztán kinyissa a fehér ajtót és lelövi

2 teaser : ebben a részben megy a ki a házból <-de már erre sem emlékszem

3 teaser:Na erre az egyre elékszem

Egy pusztán van ami gabona tábla talán de szerintem magasfű volt de már elszáradtan (sárgán),(tudjátok mint a Jurassicpar-kban mikor a raptorok a magasfűben kergetik , elkapják a szaladó embereket)Na mindegy az a lényeg hogy itt már felvan szerelkezve a férfi azthiszem golyóálló mellény is volt rajta meg volt nála egy fekete kommandós fegyver azt hiszem azaz M4A1 és barna sapkában van és napszemüvege is van aztán jön egy zombi és leakarja lőni de nemteszi hanem előveszi a baltát és azal vágja fejbe vagy keté de ezt már nem mutataják csak bevillan a sötétkép és aztán krétával vagy kővel nemtudom húz egy csíkot a fegyvere tárjára itt már volt több csík is(striguláz) mintha azt számolta volna hogy hányat ölt meg eddig úgyhogy nem lőtte le.

Hát ennyi lenne nemtudom mennyit tudtok kiszedni belőle joban nemtudom leírni de aki tud segízeni annak megy a zöld. Segítségeteket köszönöm.


2012. márc. 21. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Már nem kell segíteni, kerestem már vagy másfél órája de meglett(de enyit keresni egy filmért) Az a címe hogy: No Tomorrow és eléggé rosszul emlékeztem rá.Elnézést.
2012. márc. 21. 17:57
 2/4 A kérdező kommentje:
2012. márc. 21. 18:06
 3/4 A kérdező kommentje:
2012. márc. 21. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
megtudtad már nézni valahol?
2012. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!