Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátnőmnél alszom, horrort...

Barátnőmnél alszom, horrort akarunk nézni. Melyiket?

Figyelt kérdés

Soha nem néztem meg egyet sem, nem bírom, de könyörög hogy nézzünk egyet...addig oké, ami ilyen "durvább" és el tudom viselni, az a Viharsziget, és a Végső állomás...de egyik sem horror...

Ajánlották a Hívatlan vendéget (azt hiszem) és AZ árva-t.

Kört is hallottunk...történet alapján talán Az árva fogott meg...de félek hogy nem bírnám végignézni...

A Fűrész féléktől hányingerünk lesz...vagyis nekem....


Szóval tudnátok valami olyan filmet ajánlani amit meg

tudnék én is nézni? vagy esetleg a fentiek közül melyik a legjobb?



Előre is köszi!!!


14/L


2012. márc. 21. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hullajó.ez nagyon durva,de horror-vígjáték,te is végig tudod majd nézni(és röhögni) :)

vagy Haláli Hullák Hajnala.ez szintén olyan,,mint a Hullajó.csak az durvább.

2012. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 christi ***** válasza:

Hívatlanok

tartalom:Pezsgõ, gyertyafényes vacsora, romantika, nagyjából így tervezi az éjszakát a fiatal pár (Liv Tyler és Scott Speedman), a barátaik esküvõi ünnepsége után. Azonban mikor az éjszaka közepén egyszer csak valaki kopogtat az ajtajukon, minden tervük romba dõl. Három ijesztõ, maszkos idegen jelenik meg a házban, és ettõl kezdve a pár élete rettegés, a legrosszabb rémálmaikban sem éltek át még hasonlót. Az egyetlen céljuk: a túlélés. Kate és James szinte saját erejüket felülmúlva harcol az idegenek ellen, hogy ebbõl a csodásnak induló és rémisztõen folytatódó rémálomból élve kerüljenek ki.


Stoppos gyilkos(ez nem volt annyira félelmetes nekem! 13 éves vagyok és lány!)

tartalom:Penny Deerborn (Rachel Miner) szülei egy autóbalesetben haltak meg, és a lány azóta retteg ha kocsiba kell ülnie. Pszichológusa (Mimi Rogers) úgy dönt, hogy szembesíti Pennyt félelmével, hogy egy közös autós túrán le küzdhesse azt. Az egyik éjszakán, mikor egy elhagyatott úton járnak, hirtelen elõttük terem egy csuklyás alak. Mivel nem tudják, hogy megsérült -e, kiszállnak, hogy segítsenek rajta, ...

A dolog(The Thing 2011)

tartalom:Néhány norvég kutatóval való összeütközés után az amerikai Antarktisz-kutató állomás tagjai befogadnak egy szánhúzó kutyát. A befogadott eb azonban szörnyű átalakuláson megy keresztül, a testébe ugyanis idegen organizmus költözött. Felderítő csapat indul a szomszédos norvég telepre, ahol a romok és halottak mellett az amerikaiak egy jégből kiásott űrhajóroncsra bukkannak. Nyilvánvalóvá válik, hogy amikor a járművet felszínre hozták, az utasa elszabadult és bármilyen alakot képes felölteni. Miközben beköszönt a rideg sarki tél, rettegés költözik az amerikai bázisra.

2012. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Írtam hogy lány vagyok én is, a barátnőm is...tehát a hozzám bújás nem előnyös nagyon...

Szeretnék még válaszokat...örülnék ha kifejtenétek picit hogy miért azt a filmet írtátok amit...

Eddig talán a Hívatlanok és Az árva tart fogva talán legjobban :D

2012. márc. 24. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!