Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a beyblade v-force és a G-revolutiont évadokat?

Figyelt kérdés
Nagy Beyblade fan vagyok! Immáron 3x-ra néztem meg az 1. évadot ami magyarul lefutott a tv-be és most újra játsszák a z RTL-en reggelente. Nos mivel érdekelne a történet folytatása akár szinkron nélkül de felirattal érdekelne a 2,3 évad (V-force , G-revulution) Ha bárki bármiylen segítséget tud vagy megvan neki valamelyik évad,részek akármi annak nagyon örülnék! Előre is köszönöm!
2012. márc. 18. 22:20
 1/3 anonim válasza:
Hát én csak abban reménykedem, hogy mivel újból elkezdték játszani hátha leadnák akkor a másik két évadát is! De sajnos én se találtam meg magyar felirattal a többi két évadát! (én is nagy fanja vagyok a beyblade-nek!)
2012. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül!
2012. máj. 14. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is most keresgéltem hozzá a feliratokat meg a részeket de énsem találltam :/ am nemhiszem hogy lefordítja az RTL a részeket.. sajnos
2012. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!