Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Adry0023 kérdése:

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

A film 2 részes, úgy indul, hogy egy fehér férfinek emlékezetkiesése lesz és egy kis faluban van, ahol beleszeret talán egy japán lányba. A lány és az édesapja gyógyító, így a lány segít neki, azt hiszem, hogy a zongoratanáránál marad a férfi egy ideig. A férfi végül vissza akar menni egy hajóval az otthonába, miután felismerték egy újságban, de hajótörést szenvednek és meghal. A lány eljátssza saját halálát, de végül pont az apja megy ki hozzá mikor szülési fájdalmai lesznek. A kislány végül felnő, és elindul megkeresni az apját (mivel nem tudják, hogy meghalt). Innen indul a másik része, hogy egy nyaklánc vagy talán gyűrű alapján megtalálja a családot, és beleszeret az apja nevelt fiába, de ott is bonyodalmak lesznek a fiú anyja miatt…

Bocsi, pontosan ennél pontosabban nem emlékszem rá, valaki tudja a címét esetleg?


2012. márc. 16. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, mire gondolsz, és egyszerűen képtelen vagyok rájönni a címére, de remélem, valaki megtalálja.

Bocsi, hogy nem tudok segíteni...

2012. márc. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtaláltam :) Széttört szívek háza
2012. márc. 18. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!