Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen űrhajós filmek vannak?

Milyen űrhajós filmek vannak?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valamit? Az a "harcolunk az élienek ellen" jellegű is lehet, de inkább olyan star trek-féle fílingű ami igazán érdekelne. Köszi. :)
2012. márc. 15. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

pont a Star treket írtam volnaxD

Hát... Star Wars, Babylon5, Csillagkapu, Galaxis útikalauz stopposoknak ,Az ötödik elem (mondjuk én ezt utálom, de nagyon:), Armageddon...

2012. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Űrkamionosok
2012. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Wing commander- Az űrkommandó. '99-es gyártású, én szeretem. Érdekes, nem gagyi.
2012. ápr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja igen, Apollo 18. Ez ilyen mozgókamerás, de nem rossz. Vagy: A vörös bolygó. Vagy: A Mars mentőakció. Esetleg ide sorolható még a Hold (Moon, 2010-es azt hiszem).


Ha ilyen hősies érdekel, akkor a Dűne. (Bár én nem szeretem, meg alapból a tar treket sem szeretem mert gagynak tartom, de ezért a rajongók most biztos megölnek.) A Babylon 5 nézhető. sorozatban a Battlestar Galactika jó, meg igen, a Firefly. Az androméda szar is, gagyi is, meg hiteltelen is.

2012. ápr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A Hold nagyon bejött! ^^

2012. aug. 24. 01:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!