Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan filmekre lennék kíváncsi...

Olyan filmekre lennék kíváncsi, amikben nagy szabású 'világmegváltó' jelenet (ek) vannak, mondanátok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Pár példa, hogy mire gondolok :


X-men 3 - Attól kezdve, hogy Magneto kiszakítja a Brooklyn hídat a helyéről a csata végéig


A Karib-tenger kalózai 3 - Amikor a Fekete Gyöngy és a Bolygó Hollandi az örvényközepén sortűz alá veszik egymást


Legenda vagyok - Amikor Will Smith a végén gránáttal neki ugrik a plexinek, hogy mentse a nőt és az emberiséget


2012. márc. 13. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor megállt a föld
2012. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de 50 nagyszabású jelenet sem segít egy rossz filmen és az Amikor megállt a föld-et én annak tartom.
2012. márc. 13. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:

A Függetlenség Napja - a film vége

Armageddon - a film vége

A Gyűrűk Ura

Gladiátor

A Rettenthetetlen

2012. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah a Függetlenség napja az nagyon jó film, főleg az elnök beszéde, de a vége is király, az Armageddon abszolút, a Gyűrűk urát utálom, a Gladiátorra nem emlékszem, majd megnézem újra, a Rettenthetetlen pedig eddig sajnos ki maradt az életemből, de most akkor megnézem. Köszi!
2012. márc. 14. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár a példáid inkább sci-fi jellegűek, a következő filmek pedig drámák amolyan jó ügyért önfeláldozós jelenetekkel, ha esetleg érdekel :)


Gran Torino

Donnie Darko

Becstelen brigantyk

Az utolsó szamuráj

2012. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hogy a fenébe ne érdekelne, hogy a példáim, mind Science Fiction, az puszta véletlen, így jött ki.


Nos a Gran Torino, annak csak a plakátja van előttem az öreg Clint Keletifával és olyan sötét akció filmnek látszott anno, ezért hagytam ki EDDIG, a középső kettőben már régebben is gondolkoztam, de valahogy eddig nem volt meg a kellő motivációm, de ha azt mondod, hogy van benne ilyesmi amire én vágyom, akkor eljöttnek érzem a pillanatot. Ami pedig az Utolsó szamurájt illeti, annál a filmnél komolyan elgondolkoztam, hogy Tom Cruise lehet, hogy mégsem merül ki annyiban mint Szőrmóksegg bal lába, mert az tényleg k**va jó film, igen az amikor ott rohannak szembe a katonákkal meg az egész az fantasztikus és milyen jó lett volna egyszer tényleg eljutni egy olyan kis faluba ahol Algren is ott reked hónapokig, ott békében, harmóniában, a gyönyörű természettel körülvéve, na mindegy, köszönöm az ötleteidet, meg fogom nézni őket.

2012. márc. 16. 10:08
 7/7 anonim válasza:
Joe Looper a jövő gyilkosa (vége)
2018. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!