Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik olyan, hogy Dragonball...

Létezik olyan, hogy Dragonball rajzfilsorozat magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Emlékszem hogy kiskoromban néztem, ha jól emlékszem magyar szinkronos is volt, ncore-on pedig csak Dragonball Z megnevezésű asszem 5 részes rajzfilmet találok, azt is csak angolul. Pedig emlékszem hogy tanította egy öreg Songokut meg a kopasz gyereket is, meg hasonló emlékfoszlányok... :D
2012. márc. 12. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát beszerezni nem hiszem, hogy lehet, mert max VHS-re veszegette pár gyerek. :D

Dragon Ball, meg a Dragon Ball Z volt szinkronizálva, bár utóbbi nem tudom, hogy végig-e, az első igen elvileg.

2012. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mióta lekapcsolták a megauploadot a Dragon Ball-t és a Dragon Ball Z-t nem nagyon lehet letölteni. Ezt az oldalt tudom ajánlani én is innen töltötttem: [link] (persze most romokban hever), egy kis idő múlva majd újra feltöltik valahova, légy türelmes, vagy használd a google-t hátha találsz valamit. A Gt-t meg most adják az animaxon, minden héten kerülnek föl részek.
2012. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!