Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretném újra látni az...

Szeretném újra látni az Életfogytiglan c. ausztrál sorozatot. Kb.1989-ben volt a tv-ben. Colin Friels volt a főszereplője. Honnan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 21:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Talán nem ismerős igy a film cime? Angolul igy van: For the Term of His Natural Life.

A youtube-on találtam 1:13 percnyi képet a filmből:

http://www.youtube.com/watch?v=AWy5FiLGeFU

Igy már remélem tud valaki segiteni!

2009. nov. 5. 23:05
 2/22 anonim ***** válasza:
de jó hogy még valakit érdekel rajtam kívül. igaz én 1983 as vagyok de beugranak képkockák. szóval láttam, és érdekelne engem is :)
2011. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Akkor már ketten várunk. A világ legjobb sorozata szerintem. Colin Friels-t ebben a filmben láttam először. Remek szinész. Remélem egyszer műsorra tűzi valamelyik tv csatorna!

Én szivesen megvásárolnám akár VHS-en is vagy DVD-n.

2011. jún. 16. 20:26
 4/22 A kérdező kommentje:

Kedves REPLICATOR! Találtam még néhány kockát a filmből.

http://www.youtube.com/watch?v=YSvg6WOsHZY&NR=1

Ennél többet nem találok sehol.

Sok részes filmsorozatok teljes egészében fent vannak a neten. Ez sajnos nincs,igy kincset ér ez a pár kocka is.

2011. jún. 17. 20:24
 5/22 anonim ***** válasza:
wháááá igeeeeen. kedves "kérdező" beugrik. Pontosabban az ugrik be hogy melyik ugrik be... :O őőőőőőő asszem valami farönk mellett úszott ki a sittről mikor kiszökött... :)
2011. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Darabokban igaz, de találtam. és az sem biztos hogy magyar.


*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látom a filmrészleteket.Mire kattintsak a link után?
2011. jún. 18. 10:44
 8/22 A kérdező kommentje:

Azt hiszem regisztrálni kell az oldalra.

Kedves REPLICATOR! Kérlek segits!!!

2011. jún. 18. 15:18
 9/22 anonim ***** válasza:
nem kell regisztrálni, csak ki kell várni azt az időt amit ki írnak. ott van alul hogy FREE DOWNLOAD és ha rá kattolsz, akkor írja hogy mennyi idő után töltheted le... ha lejárt az az idő, akkor már engedni fogja. asszem megint a FREE DOWNLOAD-ra kell nyomni. és máris megy le... ez azért van hogy az ember használhassa az oldalt, de a ösztönzés is hogy regeljen és vásároljon Rapid PRO-t amivel nem kell várakozni.... (ja és nyugodtan szólíts PALI-nak)
2011. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszi Pali!

A következő kérdésem az lett volna,hogy fiú vagy-e,vagy lány?

2011. jún. 19. 08:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!