Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régen láttam egy rajzfilmet...

Régen láttam egy rajzfilmet vagy rajzfilmsorozatot de nemtom mi a címe volt benne egy sokfejű vörös sárkány, és volt benne egy csapat, az egyik gyereknek volt egy buzogánya, volt benne egy varázsló is meg egy feketelovas mia címe?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod kb:mikori mese?Mert így leírtak alapján van 1tippem a sárkány még énekelt is és mindha gyurmából volt.nem tudom helyesen írom-e,de nem a Cristophoro.ha nem ez bocsi
2012. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát azt főleg nemtom mert vhs-en láttam,

de a gyerek a buzogányával mindíg a földre vágott és remegett a föld, az egyik lánynak meg volt egy akrobata botja, és a lovag meg a sárkány néha szövetkeztek egymással és a varázsló mindíg varázsolta a csapatnak a fegyvereket

2012. márc. 3. 22:17
 3/4 A kérdező kommentje:
de negyon kéne a címe
2012. márc. 3. 22:17
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Jó régen tetted fel a kérdést, de azért megírom a választ, ha esetleg azóta nem derült volna ki.

Amit keresel az a Dungeons & Dragons vagyis Börtönök és Sárkányok című mese sorozat volt.

[link]

2013. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!