Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés
Van benne egy csávó akit Simon-nak hivnak és a háztetőn van pucéron. És van benne valami olyan is hogy bezárják a törpét a koporsóba.
2012. febr. 26. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez kell?

2012. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Halálos temetés


[link]

2012. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez lesz az. Köszönöm :))
2012. febr. 26. 22:44
 4/7 anonim válasza:
Haláli temetés. nem halálos
2012. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tévedsz, utolsó. A Haláli temetés ennek a kiváló angol vígjátéknak az amerikai, néger szereplőkkel leforgatott változata. Nagyon erőltetett és gagyi. Senkinek sem ajánlom!
2012. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem gagyi. Nem tudtam, hogy van angol verzió, ez a film viszont igen jó, remek színészekkel. Nagyon sokat nevettünk rajta a haverokkal is.
2012. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, aki látta az eredetit, annak nem tetszett az amerikai változat, és ezt a port.hu hozzászólásai is megerősítik. Az angol sokkal természetesebbnek hat, így a poénok is nagyobbat ütnek, mint ha direkt poénkodósra veszik a figurát az elejétől. De ezt így nem lehet megmagyarázni, látni kell mindkettőt, és persze így is lehet, hogy neked a Haláli jön be, kinek a pap, kinek a papné... Néha a remake jobb, mint az eredeti, szerintem ebben az esetben nem így van, de ez egyéni ízlés dolga. És nem a négerek miatt, nekem maga a hangulata nem tetszett, még ha szinte az egész forgatókönyvet lemásolták is. A két film főszereplője is nagyon eltérő karakter, az angol "finom" játéka nekem jobban tetszett, szimpatikusabb.
2012. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!