Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó horror filmet keresek. (? )

Jó horror filmet keresek. (? )

Figyelt kérdés
Na olyan filmet keresek ími tényleg félelmetes és nyomasztó. Mint Pl.: REC 1-2 vagy The tunnel. Tehát nem gyilkososat mert azt nm szeretem hanem valami parázósat. Köszönöm előre is.
2012. febr. 26. 15:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
utolsó-az,hogy nem találom ijesztőnek,az még nem azt jelenti,hogy nem éreztem át.csak engem nem nyűgözött le túlságosan.
2012. febr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szólnál,ha megnézted a Gyilkos bennünk c filmet?kíváncsi vagyok a te véleményedre is.
2012. febr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Végül is ízlések és pofonok, elfogadom, ha téged nem nyűgözött le! :)

Ha az a film, amit írtál, még ijesztőbb, akkor nem hinném, hogy megnézem :D

2012. márc. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

azt mondják,hogy erős idegzetűeknek való,szerintem túlértékelt kicsit,de mindenképpen ötletes a története,és a csavar a végén a legjobb :)

de "hardcore" keresztények inkább ne nézzék meg,mert kritika az van benne rendesen(talán nemis alaptalanul).

2012. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Na akkor ezt most megnézem szeretem az ilyen kereszténységet "nyaggató" filmeket :) (Magamat se mondanám kereszténynek) meg amiket elkövettek a történelem során a "HIT v isten nevében" szóval értitek :)

Egyébként ezzel a témával kapcsolatos jó film szerintem még a Black Death (fekete halál) na az is szépen bemutatja ezt!

Na meg pár jelenetet szerény kis hazánkban forgattak szóval kötelező :DD

2012. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

neve alapján jónak tűnik,megnézem.

egyébként még a silent hill is kicsit ilyen "keresztény-nyaggató",ha érdekel :D

2012. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

köszi

Hát én azt láttam már nagyon régen, de nem vágom igazán, hogy mi volt benne pontosan :)

Annyi maradt meg, hogy 1 elhagyatott poros ködös városban játszódik ahonnan nem igazán tudnak kijutni meg vannak ott valami szellemek vagy ilyesmik :)

2012. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

eszt nézd meg nem a vér a lényeg benne hanem a tőrténet és nem vontatot film hanem izgalmas érdemes megnézd nem fogod meg bánni

http://www.youtube.com/watch?v=CAzkSsgAqBY&feature=related

2012. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 xCitroMx ***** válasza:
grave encounters ez majdnem olyan, mint a the tunnel, csak még ijesztőbb (már a helyszín is, mert egy elmegyógyintézetben játszódik)
2013. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!