Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy zene lejátszót keresek....

Konnerth kérdése:

Egy zene lejátszót keresek. Videókhoz. (? )

Figyelt kérdés
Először is bocsi hogy ide írtam de eredetileg videókat szeretnék lejátszani és így jutottam a filmekhez. Tehátegy olyat keresek minél könnyen lehet a videóhoz feliratot rakni. Kipróbáltam már egy párat (nem olyan sokat szal minden ötletet írjatok légyszi) és valamelyik filmnél lehet hozzá feliratot rakni valamelyiknél nem..de én szeretném ha mindegyiknél lehetne. Remélem érthető voltam. Előre is köszönöm válaszaitokat :)
2012. febr. 23. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Jetaudio, ha fent vannak a szükséges kodekek, akkor automatikusan odapasszintja hozzá a feliratot. ha több felirat is van akkor tud véltani közte, és természetesen ki is lehet kapcsolni a feliratmegjelnítést.
2012. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a jetaudió fent van a gépemen és azza próbáltam meg...de némelyik filmhez nem engedi a feliratokat...nemtom hogy mit állíthatnék rajta mert igazából minden úgy van ahogy kell lennie...köszi a választ...ha esetleg tudnál abban segíteni hogy hogyan kéne ezt a problémát megoldani akkor azt meg köszönném :)
2012. febr. 25. 01:39
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget de asszem megoldottam...nem ugyan abban a mappában volt a felirat mint amiben a film...nemtudtam hogy ez is számít...köszi azért mégegyszer :)
2012. febr. 25. 01:44
 4/4 anonim ***** válasza:
ha letöltöd a BS playert, akkor nem kell hozzá külön letöltened a feliratot, a saját adatbázisából letölti neked.
2013. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!