Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Charlie St. Cloud halála és...

Charlie St. Cloud halála és élete c. filmhez hasonlóakat mondanátok?

Figyelt kérdés
Olyan filmeket keresek, amikben végülis a testvéri kapcsolat a fő téma. (persze ebben is meg van a szerelmi szál, dehát na... :D )Az nem lényeg hogy fiú testvérek, vagy lány, esetleg hugi bátyó... Köszönöm!
2012. febr. 21. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehezen emészthető, felkavaró, provokatív de nekem nagyon tetszett a Shame. (Szégyentelen a magyar címe). Eszméletlen színészi alakítások (Michael Fassbender, Carey Mulligan), borzongató történet - többek között egy testvérpárról. Én konkrétan a betege voltam vagy két napig. De ha nagyon fiatal vagy nem ajánlom.
2012. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát az elsőhöz szólva attól a filmtől sokkal felkavaróbb filmeket is tudok amit ha tényleg felfogsz hetekig felkavar de inkább azokat ide nem sorolom :D

egyébként nekem a Charlie filmhez hasonlít az Emlékezz rám legalábbis nekem!

2012. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!