Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amióta elterjed a Twilight...

Amióta elterjed a Twilight megváltozott a véleményetek a vámpíros horror filmekről (mint pl a Daybreakers)?

Figyelt kérdés
Nálam amióta bnőm elcipelt, hogy megnézzük a Twilight-ot, azóta a vámpíros horror filmeket messziről elkerülöm, pedig régebben nem zavart ha ilyen filmet néztem....
2012. febr. 21. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Alkonyat az amúgy egész jó vámpírmítosz megcsúfolása...
2012. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az alkonyat kifigurázza a vámpírokat.Nevetséges.Mi az hogy a vámpír csillog a napfényben?!Annak fájnia kellene a napon tartózkodás.Na meg olyan mintha valami szilárd anyagból lenne a testük.Egy vicc az egész.
2012. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Alkonyat nem horror hanem valami tini féldráma kategória lehet. A "vámpírok" benne meg csak annyiban igazi vámpírok mint amennyire egy macska tigris. Döntsük el, hogy most horrorfilmekről beszélünk, vagy tini tömegfilmekről!? :)
2012. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

20:45, igazad van, ez olyan mintha egy zombis filmben a zombik nem embert, hanem faleveleket ennének...

Amúgy a kérdésem az a horror filmekre vonatkozik, és hogy változott-e a vámpíros horror filmekhez való hozzáállásotok amióta megnéztétek az alkonyatot(vagy csak hallottatok róla)...

2012. febr. 21. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:

majd a penge következő része helyreállítja a renomét:).

de készül a vlad tepes is,uh van még remény.

2012. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cathilina ***** válasza:

Mivel a legkisebb mértékben sem fogadom el a Twilight szereplőit vámpírnak, ezért az igényes vámpírfilmekkel továbbra sincs semmi bajom.

Amúgy nekem bejött a Twilight. Szeretem a trash-t.

2012. febr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem.gyűlöltem őket eddig is.
2012. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alkonyat vámpírjai valami borzalmasak.Eleve nevetséges hogy olyan mintha kőből lennének és ha megsérülnek akkor nem "sebződnek" hanem repednek és törnek.Na meg hogy nincsenek szemfogaik.A napfényben csillogás is rossz ötlet volt szerintem.És maga a vámpírrá változás is furcsa.
2012. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!